Pridať inzerát

Pracovník bistra/reštaurácie (aj brigádne)

Awesome s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,85 - 5,5 EUR/hod.Mzda sa líši podľa typu úväzku.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou kolektívu vegetariánskeho konceptu, ktorý budujeme už 5 rokov. Neustále hľadáme nové talenty s vášnou pre kvalitu, krásu a estetiku a samozrejme vegetariánsku/vegánsku kuchyňu.

Sme malý kolektív a náplň práce je dynamická a staviame na zastupiteľnosti - od pomoci v kuchyni, cez obsluhu až po donášku. Vhodné pre brigádnikov popri škole ale aj TPP.

Sme veľmi flexibilný tím s veľkými cieľmi. Ak je pracovitosť, poriadkumilovnosť a čistota tvojou silnou stránkou, máš dobré šance sa stať súčasťou kolektívu. Skúsenosti sú samozrejme výhodou.

Ak skúsenosti nemáš, ale tento typ práce ťa zaujal, tak ťa radi zaškolíme a všetko vysvetlíme.

Zasielajte životopis s fotografiou na profesia.sk, a pripojte pár slov sebe, aby sme vedeli, či "ladíte" s našimi hodnotami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, riadenie sa pracovnými postupmi

Hlavnou činnosťou podniku je prevádzka vegetariánskej reštaurácie v centre Popradu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov