Pridať inzerát

Elektrikár 23EUR/hod.

AVVIN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hamburg, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 25.07.2022 Hamburg
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 členné partie elektrikárov do Nemecka Hamburg.

Mesto: máme rôzne projekty po celom Nemecku.
Nástup: 25.07.2022
Práca je na živnosť
Bytové inštalácie, montovanie kanálov pre káble, ťahanie káblov v stúpačkách

Naše požiadavky:
- jeden musí vedieť dobre po nemecky z partie
- v päťčlennej partii môže byť aj dvaja pomocníci
- Skúsenosti el.inštaláciou v Nemecku
- Základné náradie a auto
- Živnosť minimálne 2 mesiace
-Prax minimálne 1 roky
-Práca na dlhodobo

Hodinová sadzba 23 eur, nemčinárovi vieme dať aj viacej.
Ubytovanie zabezpečujeme – po dohode aj hradíme
Týždenne sa robí cca 50-60 hodín
Poprípade spokojnosti práca je na dlhodobo.

-Fakturácia týždňová splatnosť 7-14 pracovných dni.
-Turnusy dohodou.

Informácie o výberovom konaní

Nastúp do prace je 25.07.2022!
Ak ťa to čo čítaš oslovilo, neváhaj a daj nám vedieť. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

1 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť AVVIN s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním stavebných projektov v Nemecku.
Už viac než 12 rokov úspešne fungujeme na slovenskom i nemeckom trhu, kde sa nám podarilo vybudovať stabilné zázemie. Máme za sebou množstvo zrealizovaných projektov a nadobudnutých skúseností.
Naša spoločnosť AVVIN s.r.o. má naplňovať našu hlavnú víziu – prinášať ľuďom bezpečné a precízne vybudované obydlia. V našich začiatkoch sme sa zameriavali najmä na stavebne prace a elektroinštalačné práce v rodinných domoch, bytových domoch, kanceláriách a verejných budovách. So spokojnosťou našich klientov však začal rásť aj dopyt po ostatných doplnkových a čiastkových prácach súvisiacich s rekonštrukciami, novostavbami alebo demolačnými prácami.
Tajomstvom nášho úspechu sú naši zamestnanci, skúsení remeselníci a špecialisti, ktorých špičkovú prácu si nesmierne vážime