Pridať inzerát

Business Analyst

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu na naše oddelenie obchodných analýz. Radi by sme do nášho tímu privítali niekoho energického a priateľského so skúsenosťami a vášňou pre prácu s dátami. Náš nový kolega/nová kolegyňa bude pracovať na pozícii Business Analyst/Obchodný analytik a bude zodpovedný/á za prípravu reportov, analýz, motivačných programov, prezentovanie výsledkov obchodných aktivít a taktiež bude dávať odporúčania k jednotlivým prípadom.

Čo bude vašou náplňou práce na pozícii Business Analyst?
Prispievať aktívnou účasťou v plánovacom procese k rastu zisku, hodnotení investícií, sledovaní predajných výkonov a účasť na rôznych projektoch spoločnosti.
• Zodpovednosť za prípravu reportov (denné, kampaňové...) a ich automatizácia
• Príprava, monitoring a vyhodnotenie motivačných programov
• Práca s databázami, spracovanie údajov
• Príprava pravidelných a ad hoc analýz
• Aktívna účasť na dlhodobých a krátkodobých strategických projektoch
• Prognóza predaja a tržieb založená na posledných obchodných výsledkoch

Čo vám môžeme ponúknuť?
• Možnosť neustáleho vzdelávania, profesijného a osobného rozvoja
• Zázemie nadnárodnej spoločnosti, možnosť podieľať sa na projektoch spoločnosti
• Moderné pracovné prostredie v Bratislave / prácu z domu
• Veľkú škálu benefitov - 25 dní dovolenky, 3 sick days, náhradné voľno za „víkendové“ štátne sviatky, stravenky, finančná podpora voľnočasových aktivít a vzdelávanie v rámci cafeterie, bezplatná starostlivosť v zdravotníckom zariadení, zvýhodnený nákup firemných produktov, flexibilná pracovná doba, možnosť home-office a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie, investície

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Čo očakávame od nového kolegu/kolegyne?
• Analytické myslenie a skúsenosti s business analýzami aspoň 1 rok
• Pokročilá znalosť MS Excel, MS Access podmienkou
• Znalosť SQL / snowflake a práca v Tableau veľkou výhodou
• Orientácia v ekonomických a obchodných KPI´s
• Schopnosť komunikovať jasne a profesionálne na všetkých úrovniach organizácie
• Proaktívny prístup k práci, časová flexibilita
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Avon je celosvetovým lídrom v oblasti priameho predaja kozmetických a beauty výrobkov. Najznámejšími kozmetickými radami Avonu sú Avon True, Mark., Anew, Avon Color, Skin-So-Soft, Avon Solutions a ďalšie. Na Slovensku predáva kozmetiku Avon viac ako 45 000 nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov