Pridať inzerát

Field Digital Experience Specialist

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Práce z domu
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se členem našeho týmu, který je zodpovědný za naše Digitální nástroje, jako je aplikace Avon ON, Online kancelář nebo Online katalog, a to jak pro český, tak i slovenský trh! Pokud jsi digitální nadšenec, čti dál!

Co tě u nás čeká?
•Postaráš se o naše digitální platformy, jejich aktivaci a jejich komunikační plán (Avon ON, Online kancelář, Online katalog, apod.)
•Budeš spoluvytvářet aktivační plán pro naše online platformy, včetně komunikace o spuštění nových verzí
•Budeš spolupracovat s kolegy ze zemí CEE i z globálního aktivačního týmu na jednotlivých adaptacích pro lokální trhy a dávat feedback na fungování těchto nástrojů
•Budeš spolupracovat s týmem Sales tréninku na tvorbě plánů pro digitální tréninky a nástroje
•Budeš o digitálních nástrojích a platformách pravidelně informovat kolegy z oddělení obchodní komunikace
•Budeš reagovat na trendy a hledat cesty ke zvýšení efektivity našich digitálních nástrojů
•Budeš aktivně vyhledávat příležitosti, jak zlepšit zákaznickou zkušenost v online prostředí
•Získáš příležitost se zůčastnit zajímavých projektů a spolupracovat s kolegy z jiných oddělení i zemí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout?
•Roli v dynamickém týmu Sales tréninku s možností účasti na zajímavých projektech
•Zázemí mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
•Mobilní telefon, notebook a širokou škálu benefitů - cafeteria systém (podpora volnočasových aktivit a vzdělávání), 25 dní dovolené, 3 sick days, stravenková karta, flexibilní pracovní doba, home office (možnost pracovat z domova většinu času), prémiová zdravotní péče a mnoho dalších
•Budeme se ti věnovat od prvního dne, abys díky kvalitnímu zaškolení měl/a rychlý a dobrý start a hned se ti u nás zalíbilo
•Každý měsíc dostaneš naše kosmetické novinky, abys mohl/a vyzkoušet sám/sama na sobě, jak naše výrobky fungují
•Možnost dalšího kariérního rozvoje napříč Avonem
•Moderní kanceláře v Praze - Karlín

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho Sales týmu, pošli nám prosím svoje C.V. (i v anglickém jazyce) spolu s krátkým představením.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme?
•Zkušenosti se správou digitálních nástrojů/platforem
•Plynulá čeština/slovenština i angličtina
•Dobré komunikační schopnosti - budeš předávat informace ostatním oddělením a globálnímu týmu, proto bys měl/a mít schopnost skvěle předat hlavní myšlenku
•Týmový duch
•Oceníme tvé organizační schopnosti a skvělý time management, aby se ti dařilo plánovat práci pro sebe i dva kolegy na poloviční úvazek, za jejichž práci budeš zodpovídat
•Měl/a bys znát princip fungování moderních mobilních aplikací a chtít přemýšlet nad tím, jak je vylepšit
•Budou se nám hodit i tvé technické znalosti, případně chuť se je rychle doučit (spolupráce s vývojáři, častá práce v grafických programech)
•Cit pro rozlišení dobré grafiky, určitě u nás zúročíš své grafické dovednosti
•Pokud tě baví svět krásy a kosmetiky, je to pro nás velké plus
•Při své práci využiješ kritické myšlení, protože se často budeš rozhodovat, co je pro danou aplikaci to podstatné
•Tvůj sympatický a optimistický přístup ocení zejména kolegové, se kterými budeš pracovat nejčastěji – obchodní, tréninkový, komunikační a digitální tým
•Pokud rád/a prezentuješ a baví tě hledat neotřelé a zajímavé způsoby, jak něco nového dobře podat, dáme ti v tom volnou ruku
•Tvým důležitým parťákem bude digitální trenérka, se kterou budete spolupracovat na přípravě tréninků našich novinek z této oblasti pro naše Avon Ladies

Společnost Avon je celosvětovým lídrem v oblasti přímého prodeje kosmetických a beauty výrobků s ročním obratem více než 11 mld. USD. V České republice prodává kosmetiku Avon více než sto tisíc nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenů. Servis pro zákazníky zajišťuje kromě nich také 120 zaměstnanců na centrále společnosti Avon v Praze.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců