Pridať inzerát

Predavač podlahových krytín- TT1

Avireal s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zavarská 10, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac- provízia z predaja - provízia z obšívania kobercov - zamestnanecké zľavy na tovar - príplatok za prácu v sobotu
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov a predvedenie vybraného tovaru v predajni DIEGO - Trnava. Sortiment predajne : koberce , laminátové a vinylové podlahy, závesy a záclony , tapety.Po zaučení odborné poradenstvo zákazníkovi pri výbere tovaru ( prioritne čast sortimentu -podlahove krytiny ). Dopĺňanie tovaru na predajných pozíciách , označenie ceny a názvu predávaného tovaru, objednávanie tovaru z centrály, podieľanie sa na ročných inventúrach.
Vítaná zručnosť s kasou .
V našom zaškolovacom programe vás oboznámime s technikami predaja a ťiež sortimentom tovaru.

Otváracia doba predajne po-pia : 9:00 -18:00 , so : 9:00-13:00 , ne- zatvorene. Pracuje sa na jednu smenu .
Pracovné miesto je na plny úväzok alebo skratený .
V pripade skrateneho uväzku pracovný čas bude 3 a viac celých pracovných smien do týždňa (od 9.00 do 18:00), alebo dohodou .

Mzda je nastavená motivačne z fixnej a variabilnej zložky- provízie z predaja (250-500€).
Zamestnanecké výhody, benefity:
- odborné školenia
- nápoje na pracovisku
- provízia z predaja
- provízia z obšívania kobercov
- zamestnanecké zľavy na tovar
- príplatok za prácu v sobotu

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzačina základe zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prirodzená komunikácia so zákazníkmi, predajné schopnosti ,
vítane znalosti a skúsenosti s predávaným tovarom, narábanie s kasou .

Spoločnost AVIREAL s.r.o. vykonáva projektové riadenie stavieb , technický dozor investora a odborné inžinierske činnosti v stavebníctve . Zabezpečuje realizáciu stavebných projektov od fázy prípravy až po ich dokončenie a uvedenie do prevádzky . Pod značkou Diego zabezpečujeme predaj parkiet , kobercov , tapiet a bytového textilu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Kráľa
922 03 Vrbové

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Lacko
E-mail: poslať životopis