Pridať inzerát

Vodič dodávky do 3,5t

Aviation group s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiac- odmena za dodržiavanie limitu spotreby pohonných hmôt
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šoférov na dodávky nad 3,5t.
Rozvoz paletového tovaru v rámci SK a HU.
Vykonávanie úloh podľa pokynov prideleného špeditéra.

- služobný telefón
- práca od pondelka do piatka (víkendy voľné)
- odmena za dodržiavanie limitu spotreby pohonných hmôt

Sme rodinná firma, ktorá pre svojich zamestnancov ponúka férové finančné ohodnotenie, moderný vozový park, flexibilné pracovné možnosti. Môžete byť súčasťou mladého dynamického tímu, ktorý má ľudský a profesionálny prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Sme mladá dynamická spoločnosť s viacročným praxom v oblasti špedície a logistike. Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby.