Pridať inzerát

Samostatný účtovník

AVEX electronics, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravská Lesná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacKonečná výšky mzdy závisí od skúsenosti uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie pridelenej agendy podvojného účtovníctva v zmysle zákona o účtovníctve,
-zaúčtovanie všetkých účtovných prípadov podľa predložených dokladov,
- spracovanie evidencie dane z pridanej hodnoty a podkladov k vypracovaniu priznania k DPH, kontrolného a súhrnného výkazu,
- poskytovanie priebežných informácií o výsledku hospodárenia, stave majetku a záväzkov v dohodnutých časových intervaloch,
- príprava potrebných podkladov k priznaniu dane z príjmu právnických osôb a podkladov k ročnej účtovnej závierke, vrátane poznámok k ročnej účtovnej závierke,
- vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce,
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a platnej legislatívy,
- spracovávať zber údajov pre štatistický úrad
- uchovávanie účtovných dokladov

- Možnosť odborného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vedením komplexného účtovníctva firmy
- analytické myslenie
- bezúhonnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť
- logické myslenie

Avex electronics, s.r.o. je lídrom v poskytovaní elektronických výrobných služieb (EMS) v oblasti spotrebnej elektroniky, automotive, priemyselnej elektroniky, či LED aplikácií pre národných a medzinárodných zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov