Operátor ručného osadzovania - práca v nepretržitej prevázdke

AVEX electronics, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravská Lesná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 900 EUR/mesiacKu mzde budú vyplácané ďalšie zákonné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, Príplatok za nadčas, Príplatok za prácu v noci.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné osádzanie dosiek plošných spojov, testovanie, lakovanie.

V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili výberové kritériá a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, technické myslenie,
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
- chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe, flexibilita.

Avex electronics, s.r.o. je lídrom v poskytovaní elektronických výrobných služieb (EMS) v oblasti spotrebnej elektroniky, automotive, priemyselnej elektroniky, či LED aplikácií pre národných a medzinárodných zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov