Pridať inzerát

Obchodno technický zástupca

AVAPS s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac13. plat, ďalšie odmeny podľa výkonu (provízie z predaja)
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zaistenie obchodných prípadov: od dopytu / projekčných výkresov, cez cenovú ponuku
• obchodné vyjednávanie až po zaistenie podkladov pre výrobu a realizáciu u zákazníka
• včasné riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov
• komunikácia s kontaktnými osobami materskej spoločnosti
• akvizície nových obchodných partnerov
• udržiavanie produktívnych, profesionálnych vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• príprava podkladov pre obchodné rokovania (analýzy, požiadavky, interné prezentácie)
• dodržanie a komunikácia stanovených termínov pre jednotlivé cenové ponuky, výrobné zákazky a ich expedíciu
• poskytovanie technickej podpory zákazníkom (konzultácia potreby zákazníka v rámci našich produktov, zabezpečenie technického výkresu, zameranie stavby, a i.)
• monitorovanie trhu a odboru činnosti (zisťovanie informácií o stavebnom - požiarno bezpečnostným trhu, konkurentov a ich produktovom portfóliu)
• reprezentácia spoločnosti skrze rokovaní so zákazníkmi, účasť na seminároch a odborných konferenciách
• spracovanie reportov a súčinnosti na ďalších úlohách požadovaných vedúcim oddelenia / riaditeľom spoločnosti
• samostatná a dôsledná práca s ERP systémom spoločnosti
• vykonávanie bežné administratívne práce súvisiace s činnosťou obchodníka
• dodržiavanie etického kódexu spoločnosti
• súlad s cieľmi spoločnosti a komplexnou obchodnou stratégiou rodinnej spoločnosti

Čo od nás môžete získať:
• prácu v príjemnom kolektíve v stabilnej, zavedenej a neustále sa rozvíjajúcej rodinnej spoločnosti
• podporu od tímu priateľských a profesionálnych spolupracovníkov
• uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a zručností
• možnosť profesijného rozvoja a ďalšieho odborného vzdelávania (napríklad odborná spôsobilosť podľa § 11 Zákona o ochrane pred požiarmi)
• adekvátne platové ohodnotenie
• odborné zaškolenie do podnikateľskej činnosti spoločnosti
• víziu dlhodobej spolupráce (pracovná zmluva na dobu neurčitú)

• systém zamestnaneckých benefitov:
• služobný telefón, notebook a vozidlo na účely výkonu práce (aj k súkromnému využitie)
• flexibilný začiatok / koniec pracovnej doby
• stravovacie karta
• pozornosť pri životných jubileách
• 13. plat podľa splnených cieľov firmy
• firemné akcie (letné, zimné večierky; teambuilding)
• miesto výkonu práce v Trenčíne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojný / stavebný

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dosiahnuté vzdelanie: ideálne vysokoškolské, odbor strojný / stavebný
• znalosť stavebného odvetvia - požiarnej bezpečnosti stavieb výhodou; porozumenie technickým výkresom
• kreativita, otvorenosť, aktívny prístup k zmenám
• výborné komunikačné zručnosti, schopnosť zaujať a presvedčiť, vrátane zručnosti obchodného vyjednávania
• vynikajúce organizačné schopnosti, vrátane umenia plánovať a stanoviť si priority
• schopnosť dotiahnuť projekty / úlohy do úspešného konca
• schopnosť vyhľadávať, analyzovať a riešiť problémy
• samostatnosť, starostlivosť, dôslednosť, vytrvalosť
• chuť ďalej sa vzdelávať a rásť spolu s firmou
• profesionálny prístup so zameraním na zákazníka a dobrú povesť rodinnej firmy
• skúsenosti s predajom a akvizíciou nových zákazníkov, proaktívny prístup
• jazykové znalosti: plynulá znalosť slovenského jazyka (slovom i písmom; úroveň C2); znalosť anglického / nemeckého (prípadne iného jazyka) na úrovni aspoň B1 výhodou
• užívateľská znalosť MS Office (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
• vodičský preukaz skupiny B nutný
• čistý trestný register

Spoločnosť AVAPS s.r.o. je už viac ako 24 rokov stabilnou rodinnou spoločnosťou, ktorá poskytuje protipožiarnu ochranu a inovatívne riešenia v oblasti protipožiarnej bezpečnosti budov. Neustály vývoj a inovácie sú pre nás najvyššou prioritou, rovnako ako priateľský prístup k našim zákazníkom a následná starostlivosť. Rozsiahle investície do modernizácie výrobných technológií a vlastného laboratória spoločnosti AVAPS pre protipožiarne skúšky nám v posledných rokoch umožnili zlepšiť kvalitu našich služieb.
S cieľom poskytovať vynikajúce služby dlhodobým/novým obchodným partnerom sme sa rozhodli rozšíriť obchodný tím našej dcérskej spoločnosti AVAPS SK s.r.o. a hľadáme posily.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov