Pridať inzerát

Obchodno technický zástupca

AVAPS SK s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiaczávisí od výkonu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
• propagovať naše produkty,
• získavať zákazky a dohliadať na ne až po úspešnú realizáciu a odovzdanie zákazníkovi.

Od roku 2018 budujeme samostatnú pobočku AVAPS SK v Trenčíne a ponúkame príležitosť doplniť náš tím zamestnancov a výrazne tak prispieť k splneniu našej vízie. Naše kvalitné produkty ponúkame v rámci celej Európy a na Slovensku chceme byť top dodávateľom požiarno-bezpečnostných zariadení.

Chceš pre nás pracovať? V súčasnosti hľadáme do nášho tímu nových kolegov. Spoj svoju budúcnosť s tou našou! Tešíme sa na Teba!

Aby si bol v tom úspešný, musíš byť:
• akčný,
• chcieť sa učiť,
• nebáť sa zmien,
• mať chuť spoznávať všetky kúty Slovenka.

Často budeš na cestách a jednať s ľuďmi zodpovednými za realizáciu stavieb. Výhodou je Tvoje technické myslenie a orientácia v stavebných výkresoch. K práci Ti rozhodne pomôže aj Tvoj pozitívny prístup k novým technológiám.

Rovnako ako máme kvalitný produkt, poskytujeme k nemu taktiež kvalitné a profesionálne služby.
Ohodnotenie bude záležať na Tebe, ako budeš úspešný, v čom Ťa podporíme i zo zázemia Českej republiky.

Čo od nás získaš:
• adekvátne platové ohodnotenie, odvíjajúce sa od Tvojej úspešnosti
• prácu v príjemnom kolektíve, stabilitu zavedenej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
• prácu, ktorá má zmysel, chránime životy a majetok pred požiarom
• benefity: smartphone, notebook, služobné vozidlo i k súkromnému využitie, flexibilná
pracovná doba, stravovacia karta, teambuildingové akcie a ďalšie
• kancelária v Trenčíne - ale inak budeš mať pod palcom celé Slovensko
• zmluva na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• komunikatívnosť, ochota jednať s ľuďmi, konštruktívne a
s cieľom
• samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, úprimnosť
• znalosť stavebného odvetvia a porozumenie technickým
výkresom výhodou
• kreativita, otvorenosť, aktívny prístup k zmenám
• znalosť MS Office
• vodičský preukaz skupiny B
• čistý register trestov

AVAPS SK s.r.o. je pobočkou českej rodinnej spoločnosti AVAPS s.r.o, moderná a stabilná spoločnosť, patriaca medzi popredných výrobcov roletových požiarnych uzáverov a dymových zábran v Európe. Neustály vývoj a inovácie sú pre nás najvyššou prioritou, rovnako ako priateľský prístup k zázaníkom a následná starostlivosť.
Našou víziou je stať sa aj na Slovensku jednotkou v našom obore.