Pridať inzerát

Majster výroby

AV GAST s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej a variabilnej zložky podľa výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je Vám chladiarenská technika blízka, máte radi dobre odvedenú prácu, ale hlavne viete samostatne myslieť a riadiť ľudí a práce, potom neváhajte a zašlite nám životopis.
Hľadáme kolegu, ktorého náplňou bude :

- riadiť výrobný tím
- plánovať práce
- samotná výroba / montáž chladiacich vitrín
- udržiavanie čistoty a chodu na prevádzke
- zabezpečovanie potrebného materiálu, náradia ...

Bližšie informácie radi rozoberieme na osobnom stretnutí.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhou históriou
- istota a dlhodobé zamestnanie
- príspevok zamestnávateľa na športové a voľnočasové aktivity zamestnanca
- výborný kolektív

Zaujala Vás táto pozícia? Neváhajte a vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite životopis v slovenskom jazyku.
Posilňujeme tím a možno hľadáme práve Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro-technické, strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

- samostatné myslenie a skúsenosti s riadením činností
- manuálne zručný
- Kurz spájkovania - výhodou
- VZV - výhodou
- vyhláška aspoň §21 - výhodou , avšak postačí základná znalosť elektro
- čítanie výkresov -výhodou

Sme neustále sa rozrastajúca spoločnosť poskytujúca predaj, kompletné poradenstvo, projektovanie, realizáciu, servis a údržbu vzduchotechniky, klimatizácie, obchodných a chladiacich zariadení.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, hotelov, kaviarní, nemocníc, admin. centier atď. a hlavne, aby sa návštevníci týchto budov cítili komfortne.

O nás:
Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi.

Za 26 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov