Pridať inzerát

Elektrikár/montér

AV GAST s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacSkladá sa zo základnej zložky 1 000 €/brutto a príplatku k základnej zložke podľa mesačného výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu z oblasti
Prievidza - Topoľčany - Žiar nad Hronom - Nitra - Prievidza - Trenčín - Žilina,
ktorý bude vykonávať servisy a reagovať na vzniknuté poruchy, havárie v rámci stredného a západného Slovenska.
Jeho náplňou bude:
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby obchodných, chladiacich a mraziacich zariadení (prípadne klimatizačných zariadení)
- inštalácia a spúšťanie chladiacich, mraziacich a klimatizačných zariadení
- montáž obchodných, chladiacich a mraziacich zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
- servisná pohotovosť a rýchle odstraňovanie porúch

- firemné auto, mobil, notebook
- stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- príspevok zamestnávateľa na odborné školenia zamestnanca
- príspevok zamestnávateľa na športové a voľno časové aktivity zamestnanca
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyhláška aspoň §21 -PODMIENKA
- vzdelanie elektrotechnického zamerania alebo iného technického smeru - PODMIENKA
- certifikát/ oprávnenie na F plyny - výhodou
- základná znalosť chladiacich, mraziacich a klimatizačných zariadení
- prax v oblasti montáži, servisu a opráv chladiacich a klimatizačných zariadení -výhodou
- pracovitosť
- flexibilita
- rýchly a efektívny
- zodpovedný
- čestný
- ochotný učiť sa nové veci
- vodičský preukaz- sk B. – aktívny vodič

-nového kolegu zaškolíme

Sme neustále sa rozrastajúca spoločnosť poskytujúca predaj, kompletné poradenstvo, projektovanie, realizáciu, servis a údržbu vzduchotechniky, klimatizácie, obchodných a chladiacich zariadení.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, hotelov, kaviarní, nemocníc, admin. centier atď. a hlavne, aby sa návštevníci týchto budov cítili komfortne.

O nás:
Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi.

Za 25 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov