Pridať inzerát

Obchodný zástupca

AutoSave, s.r.o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 + odmeny za predaj
  • Termín nástupu: možný ihneď, po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny kontakt a starostlivosť o zákazníkov na dennej báze
• odborné poradenstvo pri špecifikácii komplexného sortimentu náhradných dielov a
doplnkov
• vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
• analýza regiónu a tvorba ďalšej obchodnej stratégie v regióne
• reporting vykonanej práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 + odmeny za predaj

Ponúkame Vám:
• možnosť odborného rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• dôveru, výzvy, slušnosť a korektnosť
• motivačný systém odmeňovania (čím viac predáte, tým viac zarobíte)
• možnosť byť súčasťou skvelého tímu ľudí :-)
• otvorené možnosti sebarealizácie
• služobný automobil, telefón a notebook

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní pre osobný pohovor v meste Žilina. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis a do predmetu správy uveďte "Obchodný zástupca Žilina" .
Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti AutoSave, s.r.o. so sídlom 1. Mája 5470/46 , 901 01 Malacky, pre účely výberového konania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz sk.B (nutná prax vo vedení vozidiel)
- prax s prácou obchodného zástupcu v automotive výhodou, nadštandardne ohodnotené
- chuť učiť sa a osobne rásť
- komunikačný a organizačný talent

Spoločnosť AutoSave s.r.o. je tradičným regionálnym distribútorom autodielov. Už viac ako 27 rokov pôsobíme na Slovensku, ale i v Čechách s vyše 11 pobočkami a stále rastieme . Sme členom skupiny Group Auto International so sídlom v Paríži, zároveň sme výhradným distribútorom zn. EXIDE. Náš úspech má základy v zlúčení troch silných rodinných firiem a vo viac ako štvrťstoročnej skúsenosti na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Autosave s.r.o.
1. mája 5470/46
901 01 Malacky