Pridať inzerát

Predajcovia náhradných dielov pre pobočky TT, NR, RK a SNV

AUTOS SLOVAKIA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacfixná mzda + odmeny z dosiahnutého obratu pobočky
  • Termín nástupu: 01.05.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť trhu a problematiky predaja náhradných dielov pre nákladné vozidlá v danom regióne - Trnava, Ružomberok, Nitra a Spišská Nová Ves
- komunikačné a organizačné zručnosti v oblasti predaja
- zodpovednosť za chod predajne, súvisiaca administratíva, práca s pokladňou
- zodpovednosť za sklad ( tovar + skladové priestory )
- flexibilita pracovného času
- vodičský preukaz skupiny B

- zamestnanie na základe pracovnej zmluvy, alebo živnosti
- produktové školenia predaja
- atraktívny systém odmeňovania ( fixná mzda + odmeny z dosiahnutého obratu pobočky )
- práca v kolektíve
- telefón, notebook, vozidlo k dispozícií

Informácie o výberovom konaní

životopis v slovenskom jazyku, sprievodný - motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Predajca náhradných dielov pre nákladné autá
2

znalosť trhu v danom regióne v oblasti predaja náhradných dielov pre LKW, stavebné stroje a návesy, samostatnosť, zameranie na výsledok, spoľahlivosť a zodpovednosť , príjemné vystupovanie

Veľkoobchod, maloobchod s náhradnými dielami pre nákladné vozidla, návesy, prívesy a autobusy s celoslovenským pôsobením s účasťou zahraničného partnera - www.autos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 4410
059 51 Poprad