Pridať inzerát

Garančný technik

AUTOPOLIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacv závislosti na praxi a schopnostiach
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna komunikácia so zákazníkmi (priama, telefonická, emailová či poštová)
• komunikácia s technickým a záručným oddelením importéra
• riešenie, spracovanie a zadávanie reklamačných hlásení do interných systémov a odosielanie importérovi
• technická podpora pre mechanikov (potrebná znalosť a schopnosť čítania servisných manuálov a rôznych technických správ v anglickom alebo nemeckom jazyku)
• vybavovanie a kontrola stavu reklamácií
• evidencia reklamácii, štatistiky, vyhodnocovanie, vypracovanie reportov
• čiastočne aj práca prijímacieho technika (príjem či odovzdanie vozidiel do/zo servisu, plánovanie termínov opráv, kontrola vykonaných opráv, tipovanie a objednávanie dielov pre opravy, fakturácia opráv)
• zodpovednosť za sklad vymenených reklamovaných dielov

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- adekvátne finančné ohodnotenie
- klimatizované pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou. V prípade záujmu o danú pozíciu zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojníctvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny uchádzač:
- technické myslenie, záujem o automobily,
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikačnej úrovni, so znalosťou automobilovej terminológie,
- práca v automobilovom priemysle v minulosti výhodou.

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už viac ako 22 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 32
851 04 Bratislava