Pridať inzerát

Asistentka servisu zn. Hyundai, Ford

AUTOPOLIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta 32, 851 04 Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie podľa skúseností a znalostí + výkonnostná zložka vyhodnocovaná každý mesiac, spolu od 900,-€ a viac
  • Termín nástupu: dohodou, aj ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na oddelení servisu vozidiel:
- Privítanie zákazníkov, zistenie potrieb zákazníka, usmernenie k správnemu prijímaciemu technikovi
- Objednávanie - plánovanie vozidiel do servisu.
- Plánovanie umývania po servise
- Správa emailovej komunikácie a vytváranie požiadaviek v internom elektronickom systéme
- Starostlivosť o archiváciu faktúr
- Evidencia, objednávanie a starostlivosť o pracovné oblečenie zamestnancov servisu, komunikácia s externým dodávateľom
- Príjem a vybavenie telefonátov, ich prepájanie a spracovanie v internom systéme
- V sezóne prezúvania vozidiel denná príprava zoznamu pre sklad: uskladnené pneumatiky na vyskladnenie
- Administratívne práce

- práca v úspešne rastúcej slovenskej spoločnosti
- práca v príjemnom klimatizovanom prostredí
- možnosť osobného rastu
- výrazné zľavy na predaj a servis vozidiel

Rada komunikujete s ľuďmi? Baví Vás "živá práca", kde stále niečo riešite? Na túto prácu hľadáme dynamickú osobnosť, ochotnú učiť sa nové veci, ktorá by bola pravou rukou a podporou tímu nášho servisu.
Technické vzdelanie a znalosť jazykov je výhodou - nie však podmienkou.
Kontaktovať budeme len uchádzačky najlepšie spĺňajúce požadované kritériá.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné zručnosti
- výborné organizačné zručnosti
- precíznosť
- vysoká flexibilita a pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci
- kolegialita a tímovosť

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už viac ako 22 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 32
851 04 Bratislava