Pridať inzerát

IT Architekt

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

  • Miesto práce: Sklabinská, Sklabinská, Rača, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacod 3000,--EUR podľa skúseností + hodnotiaca odmena do výšky 25%
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba technického návrhu riešení (UML 2.5)
• Návrh nasadenia riešení do produkcie a participácia pri definícii procesov podpory produkcie
• Úzka spolupráca s všetkými členmi tímu
• Poskytovanie odbornej podpory pre členov vývojového tímu, technický dohľad
• Riadenie vývojového tímu , vrátane code review
• Tvorba technickej dokumentácie k softvérovým projektom
• Participácia na rozhodovaní o strategickom smerovaní produktov a na tvorbe cenových ponúk
• Definovanie všetkých aspektov vývoja: od vhodnej technológie a pracovných postupov až po štandardy kódovania
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri určovaní požiadaviek na nový softvér a súvisiace aplikácie
• Vývoj špecifikácií s dôrazom na systémovú integráciu
• Komunikácia všetkých konceptov a pokynov s vývojovým tímom
• Dohľad nad pokrokom vývojového tímu s cieľom zabezpečiť súlad s pôvodným dizajnom a architektúrou
• Technické poradenstvo a koučovanie programátorov ohľadom technológií a architektúry
• Zaistenie, aby softvér spĺňal všetky požiadavky na kvalitu, bezpečnosť, modifikovateľnosť, rozšíriteľnosť atď.
• Schvaľovanie finálneho produktu riešenia pred implementáciou

• Možnosť práce so zaujímavými technológiami, v dynamickom kolektíve, zapojenie do zaujímavých projektov/aktivít s veľkou dôležitosťou pre zákazníkov
• Výkonnostné odmeny
• 13 a 14 plat
• Možnosť práce z domu
• 5 dni voľna nad rámec dovolenky
• Príspevok na III. pilier
• Stravné vo výške 3,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov