Pridať inzerát

Administrátor RPA

AutomationBot, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacVýkonnostný bonus 5% az 15% mzdy dopĺňa fixnú mzdu
  • Termín nástupu: 17.10.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme administrátora RPA, ktorý bude mať na starosti monitorovanie produkcie RPA platforiem - softvérové roboty (RPA - Robotic Process Automation) v rámci projektov automatizácie business procesov u našich klientov. Budete súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára sofvérové roboty a automatizuje procesy pre slovenské a zahraničné firmy.

Vyžadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie a všeobecné znalosti v IT (prostredie windows, nastavovanie windows PC, office, vyhladávanie v databázach, ...). Ponúkame plné zaškolenie do administrácie RPA (Blue Prism, UI Path, Automation Anywhere). Treba mat len chuť naučiť sa a zodpovedne pristupovať k práci.

Znalosti angličtiny alebo francúzštiny sú vítané.

Na začiatku ponúkame kompletné zaškolenie, ponúkame pravidelné školenia a financujeme certifikácie v rámci pracovnej náplne.
Ponúkame prácu z domu (home-office). Pracovná pozícia je otvorená pre celé Slovensko.
Možnosť čiastočného úväzku (4h denne) ale uprednostňujeme plný úväzok ; práca je vhodná aj pre študentov (brigády).

Odmena dohodou.
V rámci starostlivosti o zamestnancov ponúkame príspevky na obedy, každoročné firemné stretnutia a prémie podľa individuálneho výkonu a finančného výsledku firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / informačné technológie / robotizácia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové technólogie ; chuť pracovať v dynamickom tíme ; startup spirit

Spoločnosť špecializovaná na automatizáciu business procesov, vývoj softvérových robotov (RPA) a projekty umelej inteligencie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov