Pridať inzerát

Administratívny pracovník - ekonóm

Automatex, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bystrická cesta 69, Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrativne prace, prijem tovaru, faktur a dobropisov do skladoveho programu. Priprava podkladov pre uctovnicku, kontrola uhrad faktur a pod...

Firemny telefon, casom moznost prejst na trvaly pracovny pomer, mlady kolektiv, a dalsie vyhody ktore vyplyvaju z nasej cinnosti...

Informácie o výberovom konaní

Ekonomicky zdatny uchadzac/ka bude uprednostneny/a.
Pozicia je vhodna pre muza aj zenu. Pracovna doba je na 4 hodiny denne - polovicny pracovny uvazok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomicke, no nieje podmienkou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hladame cloveka, ktory je ochotny pracovat, ucit sa nove veci, hlavne zodpovedny, ekonomicky zdatny no nieje podmienkou, pretoze uchadzac bude zaskoleny. Pozicia je vhodna aj pre muza aj zenu.

Automatex s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou náhradných dielov, servisného vybavenia a náradia, olejov a doplnkov na osobné, nákladné automobily a motocykle. V ponuke máme široký sortiment celosvetovo najznámejších a najväčších výrobcov automobilových dielov, ktoré sa samozrejme vyrovnajú dokonca niekedy prevyšujú kvalitu a životnosť originálnych náhradných dielov. Našim veľkoobchodným zákazníkom a partnerom ponúkame denne rozvoz naším vozidlom a kvalitnú spoluprácu, zastrešenie a vybavenie autoservisu. Našim cieľom je nie len predať náhradný diel ale aj poskytnúť kvalitný servis okolo toho celého či už poradenstvo , kvalitnú a zodpovednú záruku a poskytnúť našim spokojným zákazníkom niečo na viac ...Náš tím pozostáva z mladého kolektívu s dlhoročnými skúsenosťami a praxou v oblasti automobilov, preto sme vždy pripravený vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám, poradiť a navrhnúť možný a cenovo dostupný náhradný diel.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

I. Houdeka 1944/57
03401 Ružomberok