Pridať inzerát

Autoopravár - mechanik

AUTOKOMPLEXX, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nedožerská cesta 46, Prievidza-Močidlá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacNástupný plat EUR 1000 + pohyblivá zložka na základe podaného výkonu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pravidelných záručných a pozáručných opráv osobných a úžitkových motorových vozidiel vrátane:
- servisných prehliadok vozidiel v záruke
- výmena oleja a filtrov
- výmena bŕzd
- podvozkových časti vozidiel
- plnenie, čistenie klimatizácie
- sezónne prezúvanie, starostlivosť o pneumatiky
- odstrojenie a nastrojenie vozidiel pri poistných udalostiach
- iné servisné práce na vozidlách.

Ponúkame prácu v čistom, osvetlenom, vykurovanom a klimatizovanom prostredí, sprchy, jedáleň, kuchynka a šatňa sú samozrejmosťou. Môžete očakávať jasné a férové jednanie bez skrytých podmienok. Práca v zabehnutom kolektíve, gastro lístky, káva, minerálka. Pohyblivá zložka mesačnej odmeny v závislosti od podaného výkonu.

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov spĺňajúcich definované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.10.2022 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizovanie a plánovanie práce
manuálna zručnosť
samostatnosť
fyzická zdatnosť
osobnostný rozvoj
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť
trpezlivosť
technický talent

Sme certifikovaný dealer značky ŠKODA, autorizovaný autoservis značiek Škoda a Volkswagen. Od roku 1998 vykonáva Autokomplexx Prievidza predaj a servis vozidiel Škoda a servis vozidiel Volkswagen. Prvoradým cieľom spoločnosti je maximálna starostlivosť o zákazníkov. O tom, že Autokomplexx je skutočne komplexný svedčí fakt, že pod jednou strechou nájdu zákazníci nielen predaj a servis, ale aj pneuservis, riešenie poistných udalostí, môžu zavolať odťahovú službu alebo nonstop servis mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt