Pridať inzerát

Obchodný predajca

Autoinvest.sk spol.s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitrianska 503, 958 01 Partizánske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 800 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody v závislosti od skúseností a schopností uchádzača.
  • Termín nástupu: 1.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj motorových vozidiel (ďalej len "MV") spočívajúci v komunikácií telefonickej/mailovej/viber/whatsapp/so zákazníkom, vyhotovenie príslušnej dokumentácie spojenej s predajom MV, pomocné-prípravné účtovné práce a komunikácia s účtovníčkou, vybavovanie korešpondencie a iné pridelené úlohy spojené s nákupom a predajom motorových vozidiel

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, pošlite, prosím svoj štruktúrovaný životopis , prípadne foto a motivačný list na doleuvedený e-mail.

Prosím nezasielať žiadosti, ktoré nespĺňajú požadované jazykové a ostatné znalosti!
Na tieto e-maily nebudeme odpovedať.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

V životopise uveďte súhlas so spracovaním osobných údajom v súlade so zákonom č. 428/2002Zb. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Gmail - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKTÍVNA znalosť anglického alebo nemeckého jazyka ( ústna aj písomná komunikácia so zahraničnými klientmi) podmienka.

Ďalej spoľahlivosť, samostatnosť, pracovitosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, organizačné schopnosti

Výkup a predaj ojazdených a havarovaných motor.vozidiel. Pneuservis, autoservis, odťahová služba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: p. Gerbelová
Tel.: +421908722406
E-mail: poslať životopis