Pridať inzerát

Asistent pri predaja vozidiel

Autohaus Hösch s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Senci hľadáme asistenta, alebo asistentov v prípade skráteného úväzku, pri predaja osobných áut.
• starostlivosť a príprava automobilov pred predajom
• umývanie, čistenie automobilov
• parkovanie
• vozenie zákazníkov
• ďalšie pomocné práce

Váš záväzok je náš úspech! Preto vám okrem istoty úspešnej, silne rastúcej spoločnosti s možnosťami rozvoja ponúkame aj atraktívne benefity, ako napr.:
• Atraktívny mesačný hrubý plat 1 200 EUR pri plnom úväzku
• Možsnoť skráteného úväzku
• Dlhodobá pozícia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• schopnosť pracovať aj manuálne
• spoľahlivosť, zodpovednosť

Sme jedným z popredných rakúskych maloobchodných predajcov viacerých značiek so zameraním na európske prémiové značky. Za posledných desať rokov sme sa zo začínajúceho podniku stali špičkovým hráčom v odvetví pôsobiacim v celom Rakúsku. Zaujala vás nová výzva u jedného z najinovatívnejších zamestnávateľov v automobilovom priemysle? Potom sa aj vy môžete stať súčasťou nášho úspešného príbehu aj na Slovensku!
AUTOHAUS HÖSCH GmbH
www.auto-hoesch.at
www.facebook.com/autohoesch
www.instagram.com/autohoesch