Pridať inzerát

Predajca vozidiel

Autohaus Hösch s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Senci hľadáme predajcu automobilov, ktorý bude poskytovať kompetentné poradenstvo pri predaji od výberu vozidla až po jeho čo najrýchlejšie odovzdanie.

Váš záväzok je náš úspech! Preto vám okrem istoty úspešnej, silne rastúcej spoločnosti s možnosťami rozvoja ponúkame aj atraktívne benefity, ako napr.:
• Atraktívny mesačný hrubý plat od 1 800 EUR do 3 500 EUR vrátane variabilných zložiek na plný úväzok (vďaka nášmu modelu provízií založenom na výkone)
• Firemné vozidlo pre našich predajcov
• Dlhodobá pozícia
• Ploché hierarchie s rýchlym rozhodovaním
• Zamestnanecké zľavy pri kúpe alebo financovaní vozidla, ako aj pri servise a opravách v našich dielňach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Obchodný talent so silným vyjednávacím a uzatváracím talentom
• Niekoľko rokov skúseností s predajom v danom odvetví
• Dobrá znalosť značiek a modelov vozidiel
• Vysoká orientácia na zákazníka a sebavedomé vystupovanie

Sme jedným z popredných rakúskych maloobchodných predajcov viacerých značiek so zameraním na európske prémiové značky. Za posledných desať rokov sme sa zo začínajúceho podniku stali špičkovým hráčom v odvetví pôsobiacim v celom Rakúsku. Zaujala vás nová výzva u jedného z najinovatívnejších zamestnávateľov v automobilovom priemysle? Potom sa aj vy môžete stať súčasťou nášho úspešného príbehu aj na Slovensku!
AUTOHAUS HÖSCH GmbH
www.auto-hoesch.at
www.facebook.com/autohoesch
www.instagram.com/autohoesch