Pridať inzerát

IT servisný technik

AUTOCONT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy bude prispôsobená znalostiam jednotlivých uchádzačov 1000€-1100€.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• každodenná údržba počítačového hardwaru na výrobných linkách
• denná a pravidelná údržba PC SW, jeho zálohovanie, patchovanie
• správa IT dokumentácie
• prvý kontakt kontrolných procesov vo výrobe
• analýza problémov, testovanie, modifikácia, integrácia, monitoring
• spolupráca s ostatnymi tímami vo vyrobe
• využívanie systematického prístupu k monitorovaniu IT prostredia výroby
• práca v 3 zmenovom systéme 24hod/5dni

• Online školenia zamerané na IT podľa vlastného výberu
• Zaujímavé príplatky - výkonnostné bonusy
• Vianočné firemné voľno ,
• Príspevky na DDS
• Príspevok na stravovanie ,
• Zľavy na IT produkty ,
• Firemné športové a spoločenské podujatia
• Firemná tarifa aj pre súkromný telefón
• Benefitný systém Multisport

Svoje životopisy posielajte e-mailom na alena.kostolanska@autocont.sk, spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
TCP/IP - Mierne pokročilý
Windows XP/7/10 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• elektrotechnický certifikát §21 je výhodou
• technické vzdelanie (IT alebo elektrotechnické)
• pokročilé skúsenosti s operačnými systémami Windows XP/7/10
• zručnosti v zálohovaní a antivirusovej ochrane
• schopnosť pracovať v tíme
• všeobecné vedomosti o TCP/IP a Ethernete
• pokročilé know-how v oblasti PC Hardwaru
• technická angličtina na úrovni pokročilý (B1)

AUTOCONT je česká súkromná spoločnosť, ktorá viac ako 30 rokov na českom a slovenskom trhu úspešne zavádza a prevádzkuje užitočné informačné technológie. Zameriava sa na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu. Systematické a dlhodobé budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a v neposlednom rade aj premyslená vnútorná organizácia firmy – to všetko prispelo k tomu, že je AUTOCONT v súčasnosti najväčším a najvýznamnejším českým dodávateľom informačných, komunikačných technológií, programových aplikácií, vlastných riešení a outsourcingu v Českej a Slovenskej republike. AUTOCONT (SK) je súčasťou technologického Holdingu ARICOMA a členom skupiny KKCG (https://kkcg.com/cs/technologie).

V skupine AUTOCONT je spolu zamestnaných približne 1 000 zamestnancov, pričom spoločnosť AUTOCONT na Slovensku zamestnáva 140 pracovníkov v šiestich lokalitách - pobočkách. V roku 2021 dosiahla obrat 41 897 640 EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov