Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka autoservisu

Autocentrum Š.MIK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Majerská cesta 36, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPonúkame základný plat 1.000 Eur(brutto) + odmeny za zodpovedné plnenie pracovných povinností + príspevok na stravovanie. V prípade práce na živnosť základný plat 1.100 Eur.
  • Termín nástupu: 07.06.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého autoservisu v BB prijmeme šikovnú milú, komunikatívnu, kolegyňu do prijímacej kancelárie.
Komunikácia so zákazníkmi, objednávanie vozidiel do servisu, objednávanie tovaru, príprava podkladov pre účtovníctvo, blokovanie, vystavovanie faktúr, starostlivosť o internetovú stránku a všeobecný chod autoservisu. Pracovný čas: pondelok - piatok od 8:00 - 17:00 hod.

Pravidelné finančné odmeny za kvalitne odvedenú prácu, príjemný pracovný kolektív, možnosť využívania firemného vozidla.

Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu aby zasielali svoj životopis s fotografiou na e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Personalistika - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do zabehnutého autoservisu v BB prijmeme šikovnú, milú, komunikatívnu, kolegyňu do prijímacej kancelárie. Podmienkou prijatia je vodičský preukaz sk.B

Autoservis Š.MIK pôsobí v Banskej Bystrici - časť Majer od roku 2009.

Vďaka modernej a veľmi dobre vybavenej dielni, odbornosti našich automechanikov a skúsenostiam sme schopní plniť náročné požiadavky našich klientov. Ponúkame kompletný servis všetkých značiek vozidiel.

Adresa spoločnosti

Haškova 41
974 11 Banská Bystrica