Pridať inzerát

Mobilný výkupca automobilov

Autocentrum AAA Auto a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-2 500 EUR/mes

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia patrí v našom teame k tým najdôležitejším - aj vďaka dobrým Mobilným výkupcom sme jednotkou na trhu.
Na pozícii sa uplatní sebavedomá osobnosť so skúsenosťami z automobilovej oblasti, zákazníckeho servisu alebo obchodu, ale aj človek, ktorý je ochotný na sebe tvrdo pracovať. Pred prevzatím zvereného regiónu je potrebné zaškolenie na niektorej pobočke aspoň 2-3 mesiace.
- výkup vozidiel v zverenej oblasti od zákazníkov, dealerstiev a pod.
- zisťovanie technického stavu vozidiel
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s internými systémami
- dohadovanie dealov, samostatné riešenie dealov

- intenzívny školiaci program
- rôznorodá, dynamická práca
- služobný automobil aj na súkromné účely
- priateľský a živý kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už takmer 20 rokov a stále rastie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu
- skúsenosti s prácou s automobilmi v rámci zamestnania, alebo aj ako hobby
- veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
- časová a priestorová flexibilita - zaškolenie v rámci SK pobočiek
- aktívna znalosť cudzieho jazyka veľkou výhodou
- proaktívny prístup
- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť a zvládanie námietok
- pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!
- Vodičský preukaz skupiny B

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov