Pridať inzerát

Vodič kamiónu MKD

Auto West s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 300 EUR/mesiacodmeny už od nástupu pri spokojnosti s vodičom
  • Termín nástupu: 15.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Auto West s.r.o. prijme vodiča na medzinárodnú kamiónovú dopravu jazdime Slovensko, Holandsko ,Belgicko ,Nemecko a Francúzsko , pracovný týždeň od pondelka do piatka alebo turnus 10 dní práca a 4 dní doma (turnus podľa dohody, ale dlhšie turnusy nepreferujeme) , plachtový náves MEGA alebo KLASIKA , nájazd okolo 10000-12000 km, pridelene vlastne vozidlo, žiadne striedanie, vozový park značky Scania a Mercedes r.v. 2018 ,automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami, požiadavky na zamestnanca : vodičský preukaz
B, C, E, lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča, samostatnosť , nutná prax v odbore, veľmi dobre finančné ohodnotenie vodiča !!! Platba na deň 80€/ každý odpracovaný deň, počas pracovného víkendu sobota a nedeľa tiež po 80€ , príplatky za každú druhú nakládku a vykládku po 10€, zákonne príplatky - nočné jazdy , jazdy v sobotu alebo cez sviatok , a kabotažna preprava v inom členskom štáte a mzda podľa výkonových hodín daného štátu - všetko na páske ! , celkovo brutto mzda do 1000€ , ZÁKAZ JAZDY NA DRUHÚ KARTU!!!, začiatok a koniec turnusu v Prešove, seriózny prístup majiteľa! Priateľský kolektív, momentálne disponujeme 5 vozidlami, snažíme sa v čo najviac vyhovieť potrebám vodiča ( napríklad : rodinná oslava , lekár , a vodičove vopred dohodnuté veci)

Po odpracovanom roku a vzájomnej spokojnosti automatické navýšenie platu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

dochvíľnosť , zodpovednosť

Sme mladý dynamický rodinný podnik vykonávajúcu nákladnú cestnú dopravu.