Pridať inzerát

Vodič MKD

Auto West s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2 400 EUR/mesiacZákonné príplatky na páske
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Auto West s.r.o. prijme vodica na medzinarodnu kamionovu dopravu jazdime Slovensko-Francuzsko ,Belgicko alebo Nemecko, momentálne máme zaužívaný turnus 10 dní práca a 4 dní doma (turnus podľa dohody) , orientujeme sa výhradne na celovozy, plachtovy náves , najazd okolo 10000-12000 km,pridelene vlastne vozidlo, žiadne striedanie, vozovy park znacky MAN a Mercedes Actros ,automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami,požiadavky na zamestnanca:vodičský preukaz
B, C, E, lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča,samostatnost,nutna prax v odbore, veľmi dobre finančné ohodnotenie vodiča !!! Platba na deň 80€/ každý odpracovaný deň, sobota a nedeľa tiež po 80€, ZÁKAZ JAZDY NA DRUHÚ KARTU!, začiatok a koniec turnusu v Prešove, seriozny pristup majitela! Priateľský kolektív, momentálne disponujeme 4 vozidlami, momentálne sú miesta obsadene, ďalšie rozšírenie vozového parku bude September/Október, kde sa budú obsadzovať ďalšie voľné pozície na vodiča MKD

Priateľský kolektív v rodinnej firme

Informácie o výberovom konaní

blizsie info na tel. +421 903 577 477

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

samostatnost, zodpovednost

Sme mladý dynamický rodinný podnik vykonávajúcu nákladnu cestnú prepravu a z dôvodu rozširenia vozového parku prijmeme vodiča.

Adresa spoločnosti

08001 Prešov