Pridať inzerát

SENIOR ÚČTOVNÍK, Auto Palace Panónska

Auto Palace Panónska s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho potrebujeme a hľadáme?

Hľadáme posilu do autorizovaného dealerství vozidiel značiek Mazda a Mitsubishi, pravú ruku finanční manažerky. Príjemnú osobu, ktorá sa nebojí práce a baví ju každodenný kontakt s ľuďmi a je:

  • dôsledná, so zmyslom pre detail, spoľahlivá
  • organizačne schopná
  • so schopnosťou prevziať zodpovednosť
  • pokročilá znalosť podvojného účtovníctva, znalosť daňových zákonov, znalosť cudzích jazykov je výhodou (nie podmienkoku)
  • • znalosť práce v MS Excel; používame účtovný systém MS Navision (znalosť práce v ňom nie je požadovaná, zaučíme)
  • so stredoškolským vzdelaním
  • prax samostatného účtovníka je výhodou

Čo bude Vašou prácou?

  • • spracovanie agendy DPH (daňového priznania, kontrolného a súhrnného výkazu, záznamov o motorových vozidlách)
  • účtovanie dodávateľských faktúr
  • účtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov
  • inkasovanie úhrad vystavených faktúr v hotovosti (ERP), resp. platobnými kartami
  • účtovanie interných dokladov – mesačná tvorba a rozpúšťanie rezerv, účtov časového rozlíšenia
  • mesačná účtovná závierka a mesačná inventarizácia pokladničnej hotovosti, cenín a vozidiel spoločnosti
  • INTRASTAT, Štatistický úrad a iné štatistiky
  • príprava podkladov k auditu, k spracovaniu daňového priznanie k dani z príjmov
  • spracovanie účtovných schém slúžiacich na získanie údajov z účtovného systému
  • iné pomocné účtovné a administratívne práce

Čo ponúkame?

Dlhodobé stabilné zamestnanie. Stanete sa súčasťou zohraného kolektívu, kde kolegovia robia, čo ich baví. Firmy, kde vládne príjemná atmosféra, kde pracujeme pre zákazníka. Budete plne vyškolený, aby ste boli úspešný. Dúfame vo Vašu účasť na firemných akciách, zároveň pre Vás máme pripravené vzdelávacie kurzy, atraktívne mzdové ohodnotenie, samozrejmosťou je pravidelný príspevok na stravovanie a zľava na firemné produkty a služby.

Nástup dohodou.

Tak čo, zaujalo Vás to?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovieme každému!

Informácie o výberovom konaní