Pridať inzerát

Oblastný/regionálny Manager M Motors SK

Auto Palace Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 - 3 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme autorizovaný predajca a servis značiek Mazda a Mitsubishi na Slovensku a hľadáme skúseného kolegu.

Hlavná požiadavka na kandidáta

  • Znalosť prostredia automotive
  • Ideálna skúsenosť na podobnej pozícii
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
  • VP skupiny B
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Oblasti pracovnej náplne

Práca s dealerskou sieťou

  • Komunikácia s dealerskou sieťou na dennej báze vo forme osobných návštev a on-line
  • Rozvoj dealerskej siete – práca s existujúcimi partnermi, vyhľadávanie nových
  • CI/VI korporátna a vizuálna identita značky – kontrola dodržiavania, príprava a projekcia oprav/úprav/výmien prvkov CI/VI v súvislosti s požiadavkami značky. V tejto veci vedené jednania ako s dealermi, tak aj s dodávateľmi CI/VI zo strany značky.
  • Pravidelný reporting dealerského retailu a objednávok vo vzťahu k plneniu interných dealerských plánov
  • Evidencia skladových zásob vozidiel na salónoch, predvádzacích a servisných.
  • Popredajná kontrola vozidiel jednotlivých dealerov na správnosť dát zadávaných do systémov (zákaznícke dáta, dáta vozidla, termíny spustených záruk)
  • Príprava podkladov pre vyhodnocovanie a kalkuláciu vyhlásených bonusových programov
  • Kontrola a príprava zmluvnej dokumentácie s dealermi

Marketing

  • Úzká spolupráca s marketingovým oddelením importéra pri plánovaní a schvaľovaní dealerskej propagácie
  • Evidencia realizovanej dealerskej propagácie k väzbe na požiadavky importéra a štandardov značky

Produktové školenia

  • Organizátor produktových školení pre CZ a SK dealerskú sieť ako pre nové modely, tak školenie na staršie modely pre nových zamestnancov dealerov

Dealerský informačný portál

  • Administrácia dealerského informačného portálu
  • Správa užívateľov
  • Vkladanie dokumentov

Interný informačný systém

  • Práca s dealerskými skladmi
  • Kontrola distribúcie
  • Správa jednotlivých modelov a ich editácia v systémem

Fleetový program

  • Kontrola a schvaľovanie dealerských požiadaviek pre získanie nároku na čerpanie značkových fleetových zliav

Nové projekty

  • Práca na projektoch nových obchodných príležitostí spoločnosti

Čo ponúkame?

Stanete sa súčasťou zohraného kolektívu, kde kolegovia robia, čo ich baví. Firmy, kde vládne príjemná atmosféra, kde Mazda/Mitsubishi bude vašou vášňou a kde pracujeme pre zákazníka. Budete mať priestor na osobný rast, t.j. vzdelávať sa a rásť so značkou, ktorá sa neustále vyvíja a posúva. Samozrejmosťou je príspevok na stravovanie a zamestnanecké zľavy na firemné produkty a služby. Postaráme sa tiež o váš pracovný odev.

Informácie o výberovom konaní