Pridať inzerát

Asistent/ka servisu BMW/MINI, Auto Palace Bratislava

Auto Palace Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 250 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho potrebujeme a hľadáme?

Hľadáme posilu (náhrada materskej dovolenky) do autorizovaného servisu vozidiel prémiových značiek BMW a MINI, pravú ruku vedúceho servisu. Parťáka/parťačku, ktorý sa nebojí práce a baví ho/ju každodenný kontakt s ľuďmi:

  • dôsledný, zodpovedný so zmyslom pre detail
  • s reprezentatívnym vystupovaním
  • organizačne schopný
  • so stredne pokročilou znalosťou PC (prioritou je Excel) a znalosťou AJ na komunikačnej úrovni
  • so schopnosťou prevziať zodpovednosť
  • človek s výbornými komunikačnými schopnosťami a tímovým duchom
  • so stredoškolským vzdelaním

Čo bude Vašou prácou?

  • Každodenná komunikácia so zákazníkmi (osobne i telefonicky)
  • Administratívna činnosť a podpora kolegov pre dosahovanie cieľa
  • Občasné vedenie pokladne (hmotná zodpovednosť)
  • Zaistenie požadovaného reportingu
  • Zaisťovanie chodu recepcie
  • Organizačne zaisťovanie porád a obchodných stretnutí

Čo ponúkame?

Dlhodobé stabilné zamestnanie v najväčšom autorizovanom servise prémiových značiek BMW a MINI na Slovensku. Skvelého šéfa s veľkou dávkou energie a skúseností, ktoré rád posúva ďalej. Dúfame vo Vašu účasť na firemných akciách, zároveň pre Vás máme pripravené vzdelávacie kurzy, atraktívne mzdové ohodnotenie, samozrejmosťou je pravidelný príspevok na stravovanie a zľava na firemné produkty a služby.

Pozícia je vhodná aj pro absolventov!

TEŠÍME SA NA VÁS!

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno