Pridať inzerát

Copywriter

AuthenticWOOD, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kragujevská, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVšetko bude závisieť na tvojej šikovnosti a tvoj plat sa bude v budúcnosti odvíjať v závislosti od tvojich výsledkov.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
- Na našom novo vznikajúcom blogu budeš popisovať jedinečnosť našich produktov.
- Podieľať sa na tvorbe atraktívnych a výstižných textov reklamných kampaní.
- Pravidelne prispievať a tvoriť zaujímavý obsah na naše sociálne siete.
- Maznať sa s našimi produktmi na webe.
- Podieľať sa na viacerých marketingových aktivitách.

Ako si ťa predstavujeme?
- Tvorivá priateľská a komunikatívna duša s výbornou slovnou zásobou.
- Vieš písať texty (slogany, headlines), ktoré predávajú - na mieru všetkým našim produktom.
- Máš výborné štylistické schopnosti a slovenský jazyk zvládaš ľavou zadnou.
- Poznáš SEO copywriting.
- Dokážeš sa vcítiť do zákazníka a pozrieť sa na produkt jeho očami – máš predajného ducha.
- Si samostatná jednotka a svoje nápady doťahuješ do konca.

- kolektív mladých ľudí - všetci vrátane šéfov sú pod 30 rokov :)
- Zábavnú prácu so zaujímavými produktmi, ktoré nie sú nikde inde dostupné.
- Podporu vzdelávania – kurzy, workshopy, konferencie.
- Podporíme tvoj vlastný rozvoj v rámci firmy.
- Kvalitná káva v neobmedzenom množstve.
- Otvorenosť k ďalším benefitom
- Legendárne teambuildingy :D
- koncoročné bonusy na základe tvojho výkonu.

Ak máš ukážku tvojej práce, tak nám ju prosím pošli do prílohy, poprípade pošli link na článok, ktorý si tvoril ty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Rýchlo rastúci ecommerce projekt zameraný na B2C sídliaci v Žiline s unikátnym sortimentom produktov. Aktuálne pôsobíme na troch trhoch a čaká nás rebranding a veľká expanzia už v najbližších mesiacoch. Buď s nami pri zrode globálneho projektu s miliónovými obratmi a veľkými ambíciami. Neustále sa snažíme ísť dopredu či už v oblasti nových produktov alebo marketingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov