Pridať inzerát

Team Leader - výroba

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacku mzde plus 20% mesačný bonus od prvého mesiaca, 100 € štvrťročný dochádzkový bonus, 4% vernostný bonus
  • Termín nástupu: 1.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novo otvorenom výrobnom závode hľadáme na pozíciu Team Leader pre oddelenie hlavnej výroby kandidátov so skúsenosťami s riadením výrobných kolektívov a optimalizáciou výrobných procesov v podmienkach hromadnej výroby dielov pre automobilový priemysel.
Hlavnou náplňou práce bude :

- riadenie tímu operátorov výroby vrátane ich zaškoľovania a periodického hodnotenia
- dohľad nad dodržiavaním pracovných inštrukcií, kvalitatívnych parametrov a BOZP
- zodpovednosť za plnenie denného plánu výroby, minimalizácia prestojov
- účasť na zlepšovaní procesov, znižovaní nepodarkov a optimalizácii výrobných nákladov
- vedenie príslušnej evidencie, denný, týždenný, mesačný reporting
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

Ponúkame:

prácu v nadnárodnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
účasť na rozbehu nových projektov
management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast a zaškolenie na nových strojoch a výrobných linkách
zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie
stravné lístky á 5 EUR

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, všeobecný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie technického zamerania (SŠ, 1.stupeň VŠ)
- min. 2 rok praxe na pozícii Team Leadra alebo majstra vo výrobnom závode
-- základná orientácia v pojmoch 5S, TPM, štíhla výroba
- znalosti výrobných procesov (termoforming, vstrekovanie, tvárnenie) veľkou výhodou
- prirodzená autorita, výborné komunikačné schopnosti
- aktívny prístup, spoľahlivosť, ochota učiť sa
- ochota pracovať v 3 alebo 4 zmennej prevádzke

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov & 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začína v roku 2018 a hlavným odberateľmom bude závod JLR v Nitre. V súčasnosti sa pripravuje sériová výroba dielov pre zákazníkov VW a Daimler. Ďalšie projekty pribudnú v rokoch 2012 až 2014.