Admistratívny pracovník+pracovník pre prípravu podkladov pre externú účtovnú spoločnosť

AUREA, personálna agentúra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda dohodou podľa skúseností a predpokladov
  • Termín nástupu: 07-09/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce (pošta, dochádzka, korešpondencia..)
- príprava podkladov pre externú účtovnú firmu (faktúry, pokladňa, personálna agenda, mzdy, pokladne..) účtujúcu v POHODA
- komunikácia s účtovnou firmou (vyžiadanie podkladov z účtovníctva, zostavy pre účely ďalšieho spracovania, riešenie nezrovnalostí, kontrola korektnosti účtovania)
- riadenie procesu schvaľovania dokladov (žiadanky, objednávky, faktúry, zmluvná dokumentácia) v systéme na spracovanie dokladov (REFIS FLOW), kontrola správnosti zaradenia účtovnych dokladov a priraďovania dimenzií (trojdimenzionálne účtovanie - prevádzka, stredisko, projekt)
- komunikácia s prevádzkami - tok a schvaľovaie dokladov
- komunikacia s dodávateľom REFIS FLOW, priebežné nastavovanie systému, jeho udržiavanie
- do budúcna rutinné účtovanie (bez kontrolný výkaz, priznania DPH, DPPO, účtovna zavierka....)
- personálna agenda, finalizácia podkladov pre mzdy

Záleží ti na zdraví našej Zeme, chceš sa stať aktívnym členom vznikajúceho tímu, si otvorený kreatívnej práci..., neváhaj a pošli prosím svoje CV mailom na uvedenú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia obsadzovaná pre spoločnosť Zdroje zeme, a.s. - progresívnu spoločnosť zameranú na likvidáciu biologicky rozložiteľných odpadov, ich energetického zhodnotenia a výrobu regenerátu zdegradovanej pôdy. www.zdrojezeme.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý
ReFIS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- dôslednosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť a tvorivosť
- komunikatívnosť a autoritatívnosť

Personálna agentúra

Počet zamestnancov

1 zamestnanec