Pridať inzerát

Pobočkový pracovník

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 - 1 200 EUR/mesiac930 btt + odmeny s predajných plánov vo výške 29% zo mzdy (cca 1200 btt)
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha zákazníkov na pobočke (domácnosti, podnikatelia)
• Predaj produktov a služieb spoločnosti – základné produkty ( elektrina, plyn) a nové produkty ( napr. klimatizácie, aplikácie, poistenie a pod.)
• Spracovanie požiadaviek v systémoch spoločnosti, evidencia nových zákazníkov, úprava zmien v produktoch zákazníka a iné
• Plnenie plánov predaja

• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• školenia, vzdelávanie
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

V prípade záujmu o pracovnú ponuku pošlite Váš životopis a fotografiu na ponuku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem. V prípade, že nebudete do 21 dní kontaktovaní považujte Vašu žiadosť za zamietnutú. Ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Náš klient je stabilná spoločnosť v oblasti poskytovania energie pre domácnosti a podnikateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, manažment

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
1

• Rýchla adaptácia na prácu v systémoch
• Motivácia sa zlepšovať
• Proaktívny a prozákaznícky prístup
• Profesionálne vystupovanie
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Odolnosť voči stresu
• Prax s priamym predajom zákazníkom na pobočke - výhodou

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 15 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese klient@aujob.sk. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AuJob s.r.o.
Jelenia 11
811 05 Bratislava