Pridať inzerát

Digital marketing špecialista / PPC špecialista

Augeri s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 900 EUR/mesiacVýkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, kto posunie náš online marketing na novú úroveň a stane sa súčasťou prerodu celej firmy.

Proaktívneho a samostatného človeka, ktorý sa nebojí dosahovať merateľné výsledky a pretvárať svet okolo seba. Je kreatívny ale uvažuje analyticky. Je ochotný učiť sa nové veci, skúmať a testovať metódy, vedúce k najlepším výsledkom. Je ochotný flexibilne prichádzať s netradičnými riešeniami.

Náplň práce
Príprava a realizácia performance marketingovej stratégie.
Plánovanie rozpočtu na performance marketing.
Práca s marketingovými platformami ako: Google Adwords, Facebook ads, Inres, Adform, Sklik a ďalšie platformy.
Správa a optimalizácia online reklamných kampaní na daných platformách (PPC, bannery a ďalšie formáty).
Správa a optimalizácia zahraničných performance kampaní.
Komunikácia s relevantnými osobami v rámci firmy i externými spolupracovníkmi a dodávateľmi.
Príprava reportov svojej činnosti a ich prezentácia.
100% sústredenie na zverené projekty.

Príležitosť kreatívne sa realizovať a rýchlo vidieť výsledky svojej práce
Flexibilná pracovná doba
Možnosť homeoffice
Príjemné kancelárie
Neformálne pracovné prostredie
Príjemní kolegovia
Motivujúce ohodnotenie
Mimoriadne konkurenčné trhové odvetvie poskytuje veľa príležitostí na profesionálny rast
Objektívny a výhodný spôsob odmeňovania
Možnosť postupu na pozíciu marketingového riaditeľa

Prosíme o zaslanie profesného životopisu najneskôr do 29.10.2021. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, web, iné.

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Kancelárske programy - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Docs - Základy
Webová grafika - Základy
Copywriting - Základy
SEO - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

PPC marketing, Performance marketing, Online marketing....

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravý sedliacky rozum.
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je potrebná.
Ochota vziať na seba značnú zodpovednosť.
Schopnosť posúvať veci vpred.
Orientácia v trendoch online marketingu.
Ochota kontinuálne sa vzdelávať.
Pracovné nasadenie, štruktúrované myslenie, kreativita, samostatnosť, dôslednosť a zmysel pre detail.
Google Digitálna Garáž a Google Ads certifikáty sú výhodou.

Naša organizácia sa nachádza v procese zmeny paradigmy. Už nechce byť tým, čím bola doposiaľ. Chce rásť, napredovať a expandovať. Z toho dôvodu môže byť ideálnym miestom pre realizáciu vašej kreativity a naplnenia takých kariérnych cieľov, o akých by v zabehnutých organizáciách nemohla byť ani reč. Všetko však závisí od vytrvalosti, angažovanosti a výsledkov každého člena tímu, pretože naše spoločné snaženie predurčuje mieru úspechu celej firmy.

Staňte sa hybnou silou našej zmeny dnes, a sledujte ako vaše rozhodnutia a činy ovplyvňujú úspech firmy už zajtra. Podieľajte sa na raste firmy a prostredníctvom neho buďte svedkami vášho vlastného osobného a kariérneho rastu. Príležitosti ako je táto sa neopakujú často, o rok už možno bude neskoro.

Preto, ak máte chuť spolu s nami zažiť na vlastnej koži neopakovateľné dobrodružstvo, ktorého vyvrcholenie sa uskutoční aj vďaka vám, pridajte sa k nám teraz.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov