Pridať inzerát

Stálá výpomoc při úklidu velké domácnosti, Horn / Rakousko

AUDITOR, spol. s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rakousko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 - 2 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše úkoly:

  • Generální úklid domu/pokojů
  • Péče o prádlo: praní, žehlení
  • Úklid pracoven

Váš profil:

  • Upravený a přátelský vzhled
  • Preferujeme nekuřáky
  • Několikaletá praxe na srovnatelné pozici
  • Vysoké nasazení, flexibilita a přesnost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Znalost německého jazyka výhodou, ale není nezbytně nutná
  • Absolutní diskrétnost, spolehlivost a mlčenlivost

Naše nabídka:

  • Plat od 1 800 € hrubého měsíčně x 14 / cca 25 000 € hrubého ročně při 40hodinovém úvazku.
  • 25 dní placené dovolené
  • Pevná pracovní doba, pětidenní pracovní týden (pondělí - pátek nebo úterý - sobota); 40, 30 nebo 20 hodin týdně
  • Možnost zaměstnání i na jeden kalendářní rok
  • Firemní byt v případě potřeby
  • Pracovní oděv
  • Služební telefon
  • Různorodá práce
  • Zajímavé úkoly ve výjimečném prostředí
  • MOŽNOST ČÁSTEČNÉHO ÚVAZKU - 20 NEBO 30 HODIN

Nástup ihned.

V případě zájmu se těšíme na vaši přihlášku s životopisem, referencemi a aktuální fotografií.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano