Pridať inzerát

JavaScript programátor - JavaScript / Node.js / HTML / CSS

Audiolibrix Ltd

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 - 4 000 EUR/mesiacmzda je od 2800 EUR/mesiac - finálna výška bude výsledkom tvojich skúseností a schopnosti nás o nich presvedčiť počas pohovoru. Ak si veríš, skús si dohodnúť s nami viac! :)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už 10 rokov tvoríme projekty, ktoré spríjemňujú životy ľuďom milujúcim audioknihy, podcasty, audioblogy a knihy. Poď s nami robiť niečo zmysluplné! Staň sa súčasťou tímu audiolibrix.com a pracuj na projektoch, ktoré ľudí zabávajú a učia. U nás sa rozhodne zabavíš aj ty!

Ak máš zopár rokov skúseností s frontendom a/alebo backendom si náš človek! Tvojou úlohou bude pracovať na weboch, webových a mobilných aplikáciách. A nemusíš sa báť - technológie sú u nás otvorenejšie ako dvere na FEIke počas dňa otvorených dverí!

Čo používame a čomu ak rozumieš, si náš človek:
- HTML, CSS, SASS alebo LESS
- frontend: čistý JavaScript, Angular, React
- backend: Node.js, PHP, .NET
- relačné databázy: MS SQL, MySQL
- nerelačné databázy: Mongo, Redis
- cloudové systémy: AWS, Digital Ocean, Google Cloud
- projektový manažment: Bitbucket, ClickUp
- iné: RestAPI, nginx, Docker, Python

Čo okrem znalosti technológií oceňujeme:
- analytické myslenie
- samostatatnosť a zároveň tímovosť
- základné chápanie UX/UI
- odvaha skúšať nové veci/technológie/postupy

- Flexibilita - nemáme striktný pracovný čas. Ak si ranné vtáča, budeš robiť viac ráno. A ak si skôr nočný vták, budeš programovať večer. Je to na tebe.
- Práca z domu - nie sme korporácia, ale zabehnutá a geograficky distribuovaná firma. Budeš pracovať z pohodlia domova či inej vlastnej destinácie keď sa znova život vráti do "normálu".
- MacBook Pro - plus iné vybavenie, ktoré budeš k práci potrebovať
- Dovolenka - aj keď toto nie je benefit, ale samozrejmosť. Bez nej by sme sa všetci zbláznili.
- Prístup ku kurzom, školeniam, konferenciám, seminárom a samozrejme audioknihám
- Tím - práca a stretnutia s ľuďmi, ktorí naozaj stoja za to!

Nezaujíma nás aké máš vzdelanie a koľko rokov ti tá či iná škola zobrala zo života.

Naopak dosť nás zaujíma to, prečo by si túto prácu chcel/a a hlavne vedel/a robiť. Pracoval/a si na nejakých zaujímavých projektoch? Zatiaľ si na ničom komerčnom nerobil/a, ale aj tak máš niečo, čím sa chceš pochváliť? Prečo ťa zaujíma práve JavaScript? Programovanie?

Podeľ sa s nami o to v našom krátkom dotazníku: https://go.audiolibrix.com/pracujprenas

Neposielaj nám len štandardné CV cez profesiu, vyplň prosím dotazník. Máme radi štruktúrované dáta :)

Čo bude potom nasledovať?
- do troch pracovných dní ti dáme vedieť, či sa nám pači čo píšeš alebo nie
- ak sa nám bude páčiť čo píšeš, trochu si ťa možno vyskúšame
- nakoniec sa spolu pobavíme cez Zoom
- ak všetko dopadne podľa predstáv oboch strán, naše dvere budú pre teba ihneď otvorené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý

Počet rokov praxe

JavaScript Programátor
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nebáť sa priznať, keď niečo nevieš
- nebáť sa opýtať, keď niečomu nerozumieš
- chuť sa učiť nové veci
- komunikatívnosť

Sme najväčší a objektívne (:)) aj najlepší audioknižný distribútor/obchod v ČR a SR.

Veríme, že nielen cvičením je človek zdravý. Rovnako dôležitý ako tréning tela je aj tréning mozgu. Audioknihy, podcasty a audioblogy sú na tento účel vynikajúce. Čo robíme, chceme robiť stále lepšie. Aj preto hľadáme najlepších ľudí, nech žijú kdekoľvek.

Adresa spoločnosti

Audiolibrix.com
Makovského 1334
163 00 Praha
Veľká Británia
www.audiolibrix.com