Pridať inzerát

Špecialista/ka vymáhania pohľadávok a licitátor

auctio, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova trieda 9, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacplatobné podmienky budú upresnené na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý hravo zvláda multitasking alebo súbežné spracovanie úloh resp. paralelné spracovanie viacerých úloh. Preferujeme skúsenejších záujemcov. Ak Vás láka práca, v ktorej môžete ukázať čo vo Vás je, neváhajte sa nám ozvať!

Náplň pracovnej pozície:
* telefonické kontaktovanie dlžníkov/klientov
*administratívne práce spojené so správou pohľadávok, dražieb, mandátnych pohľadávok v internom systéme
* zaznamenávanie procesu vymáhania a jednotlivých úkonov do interného systému
* samostatné a efektívne vymáhanie pohľadávok zmysle nastavenej stratégie
* dohadovanie s dlžníkmi úhrady a možnosti riešenia omeškaných pohľadávok
* efektívne využívanie komunikačných zručností a vyjednávacích schopností na zabezpečenie úhrady pohľadávky v čo najkratšom čase
* dohadovanie termínov úhrady pohľadávok a splátkových kalendárov, navrhnutie možného riešenia
* pravidelný reporting
* samostatné vedenie dražobného procesu podľa Zákona 527/2002 Z.z.
* licitovanie dražieb
* samostatné vedenie a spracovanie pridelenej agendy

Profil zamestnanca
- Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilnosť, zodpovednosť,
- výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav,
- argumentačné zručnosti,
- samostatnosť, profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh,
- záujem a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,
- iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev,
- tímový hráč
- ústretové a korektné jednanie

* Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, v zabehnutom kolektíve
* Multisport karta
* Parkovanie nemusíte riešiť nakoľko zamestnávateľ ponúka príspevok na parkovanie

Ak hľadáte novú výzvu a páči sa vám, čo ste si práve prečítali, ste na správnom mieste.

Pošlite nám vaše CV, motivačný list a aktuálnu fotografiu. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať trošku dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme vám. Keď sa pre vás rozhodneme, bude nasledovať spracovanie úlohy pre preverenie vašich zručností a následne po úspešnom vypracovaní úloh, Vás pozveme na osobný pohovor na ktorý sa už teraz tešíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2022 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Praetor - Základy
Toggl - Základy
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia v oblasti záložného práva, trhu s realitami
- správa pohľadávok, jednotlivých pridelených prípadov
- znalosť zákona č. 527/2022 Z.z - výhodou
- iniciatívny prístup k práci a maximálnu mieru lojality voči spoločnosti

Spoločnosť auctio je špecializovaná na organizovanie dobrovoľných dražieb, realitnú činnosť a development nehnuteľností. Medzi hlavných klientov spoločnosti patria:
• OTP Banka Slovensko, a.s.
• Československá obchodná banka, a.s.
• Tatra banka, a.s.
• Slovenská sporiteľňa, a.s.
• Službyt Nitra, s.r.o.
• Okresné stavebné a bytové družstvo Nitra
• TOMA, s.r.o. Topoľčany
• Stavebné bytové družstvo Topoľčany
• Viaceré spoločenstvá vlastníkov bytov
• Správcovia konkurzných podstát ale i iné fyzické a právnické osoby

Viac sa o našej spoločnosti dozviete na našej stránke: www.auctio.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt