Asistentka predaja - bra-fitterka / OC Vivo! a OC Bory Mall Bratislava

Attractiv s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacfixná časť + neobmedzená odmena formou % z predaja
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia asistentky predaja - odborníčky na bra-fitting je práca, ako žiadna iná! Každý pracovný deň budete inšpirovať ženy a sprevádzať ich na ceste k správnej, padnúcej spodnej bielizni. Vytvárate tak unikátny nákupný zážitok.

Čo to je bra-fitting a ako ho robiť vás radi naučíme, ak:
- milujete krásnu a dobre padnúcu spodnú bielizeň
- baví vás komunikácia a práca s ľuďmi
- ide z vás pozitívna energia
- máte nadšenie pre prácu v obchode
- sa nebojíte pracovať s počítačom

Prax v obchode je vítaná, no nie je podmienkou.
Odbornosť v bra-fittingu získate po našom zaškolení.

Ako asistentka predaja - odborníčka na bra-fitting bude vašou úlohou poskytnúť ženám špičkový servis, odborné poradenstvo a pomáhať im pri výbere. Keďže bra-fitting je o hľadaní správnej podprsenky, primárnym cieľom je zistiť správnu veľkosť a následne prinášať modely na skúšanie.

Až dovtedy, kým spoločne so zákazníčkou nenájdete správnu podprsenku, ktorá lichotí sebavedomiu a padne ako uliata.

Vašou zodpovednosťou bude tiež starať sa o skladové zásoby na predajni, práca s pokladňou a zodpovedať za to, aby bola predajňa vždy krásna a čistá.

Ponúkame vám:
- základný plat + neobmedzený motivujúci systém ohodnotenia formou % z predaja
- profesionálne zaškolenie a tréning obchodných zručností, ako aj zručností a vedomostí o bra-fittingu a spodnej bielizni
- prácu v neformálnom a priateľskom tíme
- firemného kouča, s ktorým môžete riešiť pracovné aj osobné situácie
- možnosť prichádzať s novými nápadmi
- každý mesiac kredit na nákup nášho tovaru

Prosíme, na e-mail brafitting@attractiv.sk nám pošlite životopis a motivačný list. V motivačnom liste v krátkosti napíšte, prečo by sa vám páčilo pracovať u nás.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Termín na odoslanie životopisu a motivačného listu: do 15.4.2022
Termín nástupu: dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

počítačová gramotnosť - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste naša krvná skupina ak:
- vás baví komunikovať a pracovať s ľuďmi
- radi pomáhate druhým
- ste empatická a schopná počúvať druhých
- z vás ide pozitívna energia a veľa sa usmievate
- ste iniciatívna

Sme Attractiv a milujeme svet spodnej bielizne. Až viac ako 80% žien nosí nesprávnu veľkosť podprsenky a my sme sa to rozhodli zmeniť. V kamenných predajniach vo Vivo! Bratislava a Bory MALL pomáhame ženám cítiť sa úžasne. Ponúkame bezplatnú službu bra-fitting, vďaka ktorej individuálne poradíme s výberom správnej veľkosti, strihu, tvaru, či materiálu podprsenky. Pracujeme s TOP výrobcami bielizne z celého sveta a veľkostným rozsahom podprseniek od 65A až po 110K.

Našim cieľom je inšpirovať dámy v každom veku a s akýmkoľvek poprsím, aby sa cítili sebavedomo a príťažlivo. Je našou prioritou vytvoriť bezpečné a dôverné prostredie, v ktorom sa každá žena cíti sama sebou. Chceme aby nákup v našich obchodoch bol príjemným zážitkom.

Zázemie kamenných predajní dopĺňa eshop s najväčším výberom značkového spodného prádla pre mužov na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov