Pridať inzerát

Klampiar a lakovač - oprava vozidiel po havárii

Attila Ondrej AUTOCENTRUM

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gemerská 563, Brzotín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacMinimálna mzda 700€ v čistom, možnosť "neobmedzeného" zárobku podľa výkonu - priemerná mzda v čistom pre 100% skúseného pracovníka 1300€ = 150hodín
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Klampiarské a lakýrnické práce na prevažné nových (do 5 rokov starých) vozidiel po havárii
- žiadna administratíva, len mechanická práca
- do práce bude prijatý len človek so skúsenosťami a podľa skúseností bude nastavené aj hodnotenie
a) málo skúsený á - 5€/hodina
b) úplne skúsený až á - 10€ hodina v čistom

- Teambuildingy a zamestnanecké akcie v kolektíve,
- Účasť na interných a externých školeniach a konferenciách,
- Neobmedzený prístup ku kofeínu
- Možnosť na sebarealizáciu a zdokonalenie sa v profesionálnych zručnostiach a vedomostiach
- Príspevok na vybrané školenia
- Nové, vlastné vozidlo za veľkoobchodnú cenu
- Špeciálne podmienky financovania nového auta
- Bezplatný servis nového auta a zľava na opravu aktuálneho vozidla
- Zmluva na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predošlé skúsenosti ako klampiar/lakýrnik

Je veľmi dôležité uvedomiť si fakt, že v práci trávime polovicu nášho aktívneho života. My si to uvedomujeme, a preto sa snažíme naše pracovné prostredie neustále zlepšovať. Či už rekonštrukciou jedálne, teambuidingovými aktivitami alebo jednoduchým používaním slóv prosím a ďakujem. Niektorý možno povedia že sú to nepodstatné detaily, avšak my sme presvedčený, že práve tieto detaily robia kvalitný celok, ktorý dokáže túto "osvetu" šíriť. Môžeme svet zanechať lepším, musíme sa zapojiť ale všetci.

Taktiež sme prišli na to, že tak veľká spoločnosť, nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis alebo marketing. Aby sme sa udržali naďalej na vrchole v kvalite ponúkaných služieb, všetci naši pracovníci dostávajú certifikované školenia od renomovaných školiteľov po celom Slovensku a Česku. Raz za čas si s tímom vyrazíme aj na nejakú zaujímavú akciu, napríklad 70km Cyklistiku v obci Lipno (Česko), Paintball u nášho verného klienta alebo dvojdňové školenie v Liptovskom Mikuláši zamerané na poznanie svojej osobnosti. Nie len toto ale oveľa viac čo zažívame každý deň nás posunulo na špicu v danom odvetví.

Chceme ľudí, ktorí veria v progres. Ak o niekom takom vieš, pošli nám jeho životopis, alebo si dohodni osobné stretnutie priamo s riaditeľom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOCENTRUM Opel · Hyundai
Gemerska 563
048 01 Brzotín, časť Bak
www.ac-autocentrum.sk