Pridať inzerát

Obchodný zástupca - Bratislavský kraj

ATRO s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ Provízia z predaja
  • Termín nástupu: Jún 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je Vám blízky stavebný priemysel? Radi obchodujete? Ste technický typ?
Ponúkame Vám prácu v ktorej zúročíte Vaše obchodnícke zručnosti, presviedčacie a technické schopnosti.
Vašou náplňou práce bude navrhovať technické riešenia a predávať navrhované materiály realizačným, stavebným firmám v oblasti stavebnej chémie, prieskum trhu, oslovovanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
Poradenstvo architektom, projektantom.

Kvalitný produkt.
Podpora a pomoc zo strany manažmentu pri rozbehu obchodníka.
Tréningy a rozvojové programy pre obchodníkov, technické a produktové školenia.
Motivačný systém odmeňovania.
Samostatná organizácia pracovného dňa.
Motorové vozidlo na služobné a súkromné účely.
Home office.
Teambuildingové aktivity.
Rodinná atmosféra vo firme.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Uprednostníme uchádzačov z Bratislavského, Trnavského a Trenčianskeho kraja.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a poradenstvom v oblasti stavebných materiálov, stavebnej chémie, odvetraných fasád, stavebných systémov.
www.swisspearl.sk
www.atro.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ATRO s.r.o.
Rudlovská cesta 64
974 11 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Branislav Bician
E-mail: poslať životopis