Stavebný prípravár / koordinátor Fit-outov kancelárskych priestorov

ATRIOS Projektmanagement s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od predošlých skúseností na danej pozícii.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skúsenosti v oblasti Stavebný prípravár:

- Procesná a technická príprava stavebných projektov
- Aktívna podpora senior projekt manažérov a súčinnosť na zadanom projekte,
- Príprava podkladov pre výberové konania, analýza a vyhodnotenie cenových ponúk dodávateľov
- Spracovanie nákladových kalkulácií projektov a harmonogramov realizácie projektov

Skúsenosti z oblasti riadenia Fit-Out prípadne drobných stavieb:

- samostatné riadenie výstavby Fitoutov kancelárských priestorov
- samostatné vedenie a koordinácia prípravnej fázy ako je koordinácia zakreslovania spaceplanov, koordinácia nacenení
- riadenie zákazníckej a internej komunikácie, vytváranie reportov projektu (rozpočet, uzlové termíny, časový plán, efektivita vynaložených nákladov)
- kontrola priebehu výstavby, kvality stavby, riadenie kontrolných dňov a protokolovanie
- zaistenie preberania FitOutov
- zabezpečenie komunikácie medzi vlastníkom budovy, stavebnou firmou a budúcim nájomcom

Poskytujeme work-life balans a dostatok priestoru pre sebarealizáciu. Okrem toho v Atriose ponúkame:

- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- Flexibilná pracovná doba
- možnosť kariérneho posunu a profesného vzdelávania (prednášky, konferencie, semináre podľa vlastného výberu)
- zázemie významnej spoločnosti so silnou pozíciou na trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Mali by sme ladiť, osobnostne aj pracovne. Náš nový kolega by mal mať:

- Minimálne 5-ročné skúsenosti s prípravou projektov, prípadne projektovým manažmentom pre projekty Fit-Out
- Praktické skúsenosti s koordináciou stavebných inžinierov a základným vedením projektu
- Skúsenosti s výberovým konaním, rozpočtovanie a riadenie nákladov
- Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa v odbore stavebníctvo, manažment
- Jazykové znalosti – Anglický jazyk B2, Nemecký jazyk je výhodou
- Vodičský preukaz typu B

Atrios Projektmanagement s.r.o. je spoločnosť patriaca do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má už 20 rokov na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou Atriosu.

V Atriose máme radi kávu, radi beháme, bicyklujeme a oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne na dvanástom poschodí my hive tower I. nás sedí 22 a hľadáme ďalších cieľavedomých ľudí so zmyslom pre humor, ktorí obsadia voľné stoličky. Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto