Pridať inzerát

Stavebný inžinier - Projektant

ATRIOS group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 400 EUR/mesiacChceme, aby u nás bol so svojou odmenou každý spokojný. Na mzde sa vždy radi dohodneme. K základnému platu može náš nový kolega počítať ešte s odmenami za zákazky, koncoročným bonusom a ďalšími možnosťami ako sa dostať k zaujímavej mesačnej odmene.
  • Termín nástupu: podľa možnosti uchádzača
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa posunúť z pozície projektanta a viesť vlastné projekty? Máš skúsenosti s vedením vlastných projektov a ich koordináciou? Posilňujeme Atrios tím, preto hľadáme odhodlaného a zodpovedného stavebného inžiniera, ktorý prevezme naše nové projekty!

Náplň práce tvorí:
- komplexné vypracovávanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie
- projektovanie v segmente bývanie, retail, office, logistika
- koordinácia projektov - interný tím projektantov a profesie

Všetky naše projekty nájdeš na našom webe www.atrios.sk, Facebooku a Linked In.

Spokojný kolega, spokojná celá firma. Preto sa snažíme nastaviť work-life balans každému na mieru a poskytnúť dostatok priestoru pre sebarealizáciu. Okrem toho v Atriose ponúkame:

- Zaujímavé veľké aj menšie projekty, žiaden stereotyp – našu doterajšiu prácu nájdeš na www.atrios.sk
- Motivačný odmeňovací systém vrátane odmien podľa vývoja projektov a osobnej zainteresovanosti
- Viditeľné výsledky práce – pracujeme od návrhu až po realizáciu
- Možnosť kariérneho posunu
- Podpora vzdelávania – prednášky, konferencie, semináre podľa vlastného výberu
- Možnosť príležitostného homeoffice
- Spoločné raňajky pre lepšie pondelky
- Zmysel pre humor, výhľad na celú Bratislavu, oslavy v strede dňa a solídne teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Mierne pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Mali by sme ladiť, osobnostne aj pracovne. Náš nový kolega by mal mať:

- Ukončenú vysokú školu so stavebným zameraním
- Aspoň 5 rokov skúseností v projekcii
- Ovládať Autodesk Revit (alebo aspoň skúsenosť)
- Skúsenosť so samostatným vedením projektov
- Chuť projektovať zaujímavé stavby
- Odvahu robiť veci lepšie ako iní

Naša spoločnosť patrí do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má už 20 rokov na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou ATRIOSU.

Pod značkou ATRIOS vzniká na Slovensku množstvo projektov. Za každý náš úspech vďačíme aj našim partnerom, ktorí s nami radi robia opakovane.

V ATRIOSE máme radi kávu, teda veľmi veľa kávy. Radi športujeme a podporujeme tak tímového ducha. Máme radi zábavu a vždy oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne je nás 30 a sťahujeme sa do krásnych nových priestorov na najvyššom, dvadsiatom poschodí myhive Vajnorská (pri OC VIVO). Tu bude čakať parádna recepcia, ktorá sa stane tvojim kráľovstvom. Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov