Pridať inzerát

Sieťový špecialista senior

Atos IT Solutions and Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od preukázaných skúseností a vedomostí.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a vysoko odborného tímu hľadáme kolegu na pozíciu Networking Engineer Senior.

Network Engineer Senior sa podieľa najmä na:
• implementácii, dodávke ICT systémov a podporu.
• návrhu, konfigurácii, správe a optimalizácii sieťovej infraštruktúry s dôrazom na cloudové riešenia (OpenStack, Azure, AWS...) a software defined network (SDN)
• inštalácii, konfigurácii a optimalizácii sieťových implementácií
• návrhu LAN/WAN architektúr, komponenty (firewall, router, switch...)
• testovaní a optimalizácii konfigurácií
• údržbe platforiem a monitorovanie služieb prostredníctvom riešenia komplexných incidentov a problémov
• troubleshooting a komunikácii s centrami podpory výrobcu
• návrhu monitoringu sieťových infraštruktúr

Ďalej zodpovedá za tvorbu dokumentácie, komunikáciu so zákazníkom, spoluprácu so zástupcami výrobcu, podporuje a pripravuje obchodné prezentácie pre zákazníkov.
Úzko spolupracuje s členmi tímu a externými dodávateľmi, podieľa sa na držaniu pohotovosti – on call (cca 1 týždeň za 6 týždňov)

viď Benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

siete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Sieťová bezpečnosť - Pokročilý

Hľadáme skúseného sietiara, ktorý vie samostatne navrhnúť bezpečnú, náročnú, výkonnú a ideálne bezporuchovú sieť.

Očakávame:
• minimálne 5 rokov praxe v oblasti networkingu
• skúsenosť s návrhom sieťových infraštruktúr
• prehľad v oblasti networkingu: LAN/WAN, firewall a sieťová bezpečnosť, VoIP, SDN, Cisco ACI
• skúsenosti s návrhom cloudových riešení (AWS, Azure, prípadne iné) výhodou
• certifikácia CCNP/CCDP je výhodou (prípadne ekvivalentná certifikácia)

Oceníme organizačné zručnosti, komunikatívnosť, schopnosť identifikovať a riešiť problémy, schopnosť samostatne rozhodovať a analytické myslenie.

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 73 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 19
81109 Bratislava