Pridať inzerát

Bid Support Specialist

Atos IT Solutions and Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za sledovanie a notifikáciu vyhlásených súťaží vo verejnom obstarávaní, obchodných verejných súťaží a výberových konaní súkromnoprávnych inštitúcií;
• procesný a právny dohľad nad spracovaním a finalizáciou obchodných ponúk spoločnosti predkladaných do súťaží;
• odborné poradenstvo a sledovanie legislatívy v oblasti verejného obstarávania;
• v prípadoch schválených projektov spoločnosti v oblasti štrukturálnych fondov EÚ, zodpovednosť za kontrolu dokumentov súťaže, vyhlásenie, proces a ukončenie verejného obstarávania v súlade s platnou legislatívou;
• administratívna podpora prípravy ponúk a správa dokumentov;
• práca s portálmi verejného obstarávania (sťahovanie podkladov, nahrávanie ponúk a predkladaných materiálov)

Vopred ďakujeme za CV so sumarizáciou relevantných skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• VŠ vzdelanie právnického smeru (preferované) alebo relevantné školenia a skúsenosti v oblasti verejného obstarávania a „contracts and negotiation“
• Prax na podobnej pozícii aspoň dva roky
• Ochota komunikovať a navštevovať relevantné úrady
• Samostatnosť, proaktívnosť, asertívnosť
• Precíznosť a zmysel pre detail, schopnosť presne formulovať myšlienky
• Schopnosť dotiahnuť ponuky do úspešného konca (z hľadiska procesu)
• Tímový hráč, spolupráca s obchodným a odborným tímom

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 73 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 19
81109 Bratislava