Pridať inzerát

Tester/ka s nemčinou

Atos IT Solutions and Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacUverejnená je minimálna mzda. Finálna výška mzdy závisí od preukázaných skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stanete sa súčasťou tímu, ktorý zodpovedá za testovanie SW/nových komponentov. Testovanie sa realizuje prostredníctvom automatizácie/tvorbou skriptov/.

Náplňou práce bude:
• návrh nových skriptov pre automatizované testy
• vykonávanie performance testov, funkčné testy, regresné testy
• kontrola výsledkov testovania, zaznamenávanie výsledkov do reportovacích toolov
• kontrola a reporting plnenia plánu testov, reporting výsledkov testov a vzniknutých chýb
• správa, nastavenie testovacieho prostredia, nástrojov
• manuálne testovanie vyvíjaného SW

Po zaškolení možnosť práce z domu.

vid sekciu benefity

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za CV v angličtine prípadne v nemčine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• potrebný je Certifikát ISTQB
• 2 roky prax s automatizovaným testovaním
• dobré technické znalosti (najmä UNIX / LINUX, databázové know-how)
• skúsenosti s prácou v agilných tímoch
• skúsenosti s Maven, Jenkins, Github alebo podobné
• skúsenosti s vytváraním testovacích prípadov
• základné know-how v oblasti automatizácie testov (Selenium/JUNIT alebo robot framework)
• skúsenosti s REST API
• skúsenosti s JIRA s doplnkom XRAY

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 73 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 19
81109 Bratislava