Pridať inzerát

System Adminitrator Junior

Atos IT Solutions and Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Finálna výška platu môže byť vyššia, podľa preukázaných skúseností a vedomostí.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Linux - DevOps – Automatizácia - Open Source – Rozvoj - Kariéra

Ak si sa našiel v týchto termínoch, tak si na dobrej ceste patriť k nám a začať si budovať úspešnú kariéru popri štúdiu.

Do nášho tímu hľadáme študenta II.stupňa vysokej školy, kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, samostatného s ambíciami rásť v stabilnej a úspešnej spoločnosti so širokým portfóliom zaujímavých projektov. Ponúkame ti dlhodobú kariéru, ktorú po ukončení VŠ budeš mať naplno rozbehnutú; podporu firemného vzdelávania a certifikácii; sebarealizáciu a profesný rast zameraný na aktuálne trendy technológie. Budeš sa spolupodieľať na zaujímavom a verejne známom projekte s vplyvom na život ľudí aj vlastné okolie.

K dispozícii budeš mať mentorských senior kolegov s ochotou rozvíjať tvoj talent a pomáhať ti s technológiami s ktorými zatiaľ nemáš skúsenosti ale rád sa ich naučíš. Po zaškolení je možná práca z domu, na ktorú ťa vybavíme notebookom aj mobilom.

Pozíciu obsadzujeme na Dohodu o brigádnickej práci študentov s cieľom získať TPP po ukončení VŠ.

Náplň práce
Konfigurácia a správa virtuálnych serverov na úrovni OS:
• Inštalácia, údržba, aktualizácia
• Konfigurácie diskového priestoru, sieťových nastavení, bezpečnosti
• Tvorba a prevádzka Linux shell skriptov
Konfigurácia a správa aplikačných serverov jBoss, WebSphere, Apache.
Monitorovanie jednotlivých komponentov infraštruktúry a aplikácií, sledovanie výkonnosti a bezpečnosti, analýza logov.
Automatizácia jednotlivých úkonov a budovanie DevOps CI/CD s využitím kontajnerov a mikroslužieb.
Práca s databázou PostgreSQL.

stravné lístky
po zaškolení možnosť čiastočne pracovať z domu
notebook a mobil

Vopred ďakujeme za CV s uvedeným časov, kedy môžete pracovať popri škole.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s OS Linux a bash scripting
Znalosť DevOps princípov

Skúsenosť s nasledovnými technológiami je výhodou:
Elastic stack
Zabbix
PostgreSQL
VMware
Ansible, Puppet
OpenLDAP
Jetty9

Atos je medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 1+0 000 zamestnancami v 73 krajinách sveta.

Atos prináša poradenstvo a systémovú integráciu, riadené služby a outsoursing biznis procesov, cloudové operácie, Big Data a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, spoločnosť Atos pracuje s klientmi z rôznych obchodných sektorov: finančné služby, zdravotníctvo, výrobný priemysel, médiá, telekomunikácie, energetika, verejný sector, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos sa zameriava na technológie, ktoré, ktoré prinášajú pokrok a pomáhajú organizáciám vytvárať ich firmu budúcnosti.
Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a je kótovaná na parížskej burze NYSE Euronext Paris.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 19
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis