Pridať inzerát

Poradca pri nákupe

Atmosféra SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenské nábytkové štúdio Atmosféra SK s.r.o. hľadá zodpovedného nákupný poradca, ktorý bude dohliadať na proces nákupu.

Funkčné povinnosti:
- Včasné zásobovanie spoločnosti potrebným materiálom a komponentmi požadovanej kvality pre výrobné činnosti.
- Vyhľadávanie a výber dodávateľov, uzatváranie zmlúv, dohodnutie podmienok a termínov dodávok so štandardmi spoločnosti.
- Monitorovanie cien. Kontrola/výpočet úrovne zásob materiálov a komponentov podľa predpovedí predaja. Určenie optimálneho objemu obstarávania.
- Vedenie dokumentácie a záväzkov.

Požiadavky:
- Hovoríte po slovensky a žijete v Bratislave.
- Vysokoškolské vzdelávanie (technické).
- Skúsenosti v oblasti verejného obstarávania aspoň 1 rok.
- Znalosť práce s PC (1C:8.3, MS Office, Excel, Google Tables).
- Komunikatívnosť, analytické myslenie, zodpovednosť, vytrvalosť.
- Dochvíľnosť, čestnosť, samoorganizácia.

Ponúkame vám:
- Stabilný a slušný plat (bude predmetom diskusie počas pohovoru).
- Príležitosť ovplyvniť nábytkársky priemysel v Európe.
- Byť súčasťou veľkého projektu a pracovať na kvalitnom produkte v skvelom tíme.
- Príležitosť realizovať svoje nápady a profesionálne rásť.
- Pohodlný rozvrh: po-pia od 8.00 do 16.30 hod.
- Dobrá atmosféra a komunikácia v rámci spoločnosti a priamo s nadriadeným.
Zoznámte sa s nami tu:

Ak pre vás táto pozícia nie je vhodná, ale mohli by ste byť pre spoločnosť užitoční v inej oblasti, napíšte nám.

Máme otvorené! Tešíme sa na stretnutie s Vami a prípadnú budúcu spoluprácu :)

Nie sme sprostredkovateľ, nezastupujeme žiadnu agentúru.

Hľadáme zamestnancov do personálneho oddelenia.

Tešíme sa na vašu spätnú väzbu :)

В словацкую мебельную компанию Atmosféra SK s.r.o. приглашаем ответственного менеджера по снабжению, который будет курировать процесс закупок.

Функциональные обязанности:
• Своевременное обеспечение предприятия необходимыми для производственной деятельности материалами и комплектующими необходимого качества.
• Поиск и выбор поставщиков, заключение договоров, согласование условий и сроков снабжения с учетом стандартов компании.
• Мониторинг цен. Контроль/расчет уровня запасов материалов и комплектующих под прогнозы продаж. Определение оптимального объема закупок.
• Ведение документооборота и очетности.

Нам по пути, если ты:
• Знаешь словацкий язык и живешь в Братиславе.
• Высшее образование (техническое).
• Опыт работы в сфере закупок от 1 года.
• Уверенный пользователь ПК (1С:8.3, MS Office, Excel, Google Таблицы)
• Коммуникабельность, аналитический склад ума, ответственность, настойчивость.
• Пунктуальность, честность, самоорганизация.

Предлагаем Вам:
• Стабильную и достойную заработную плату (обсуждается во время встречи).
• Возможность влиять на мебельную индустрию в Европе.
• Стать частью большого проекта и работать с качественным продуктом в крутой команде.
• Возможность реализовать свои идеи и профессиональный рост.
• Удобный график: Пн-Пт с 8.00 до 16.30.
• Хорошую атмосферу и коммуникацию внутри компании, а также непосредственно с руководителем.
Узнать нас можно здесь:

Если эта вакансия Вам не подходит, но Вы можете быть полезна компании в другой сфере деятельности — пишите нам.

Мы открыты! Будем рады знакомству и возможному будущему сотрудничеству)

Не посредник, не представляем агенство.

Ищем работников себе в штат.

Ждем Ваших отзывов)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Medzinárodný holding s 20- ročnou históriou spúšťa na Slovensku novú výrobnú a nábytkársku spoločnosť, ktorej cieľom je výroba a predaj segmentového nábytku so zameraním na spojenie vysokej kvality s novými dizajnovými trendmi.