Manažér predaja v "nábytkárskej spoločnosti" so znalosťou českého jazyka

Atmosféra SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MANAŽÉR PREDAJA V "NÁBYTKÁRSKEJ SPOLOČNOSTI"

Vieš po nemecky? Potom je táto práca pre vás.

Pozývame do nášho priateľského tímu zodpovedného, šikovneho a pozitívneho zamestnanca v obchodnom oddelení - manažéra predaja / operátora call centra pre prácu s klientmi z Českej republiky.

Medzinárodný holding s 20-ročnými skúsenosťami uvádza na trh nový sľubný smer na Slovensku , v Bratislave - "výrobno-nábytkárska spoločnosť", ktorej účelom je výroba a predaj nábytku so zameraním na určitý" segment", ako aj predaj súvisiacich výrobkov a služieb.

Našou stratégiou v krátkodobom horizonte je" zachytiť " trhy Slovenska, Rakúska, Českej republiky, Nemecka a Poľska.

Máme pochopenie budovaniu podnikania, rozvojovej stratégii a štruktúre budovania "obchodného oddelenia".

Ak ste mladí, plní energie, motivovaní k výsledkom a pripravení dosiahnuť svoje ciele, zodpovední a výkonní, pozitívne myslenie, flexibilní a otvorení - ste pre nás 100%, pretože sme rovnakí.

Pre vás to znamená nové príležitosti, nové skúsenosti a šancu rásť spolu so spoločnosťou.
Pre nás získanie nového "tímového hráča" do tímu, asistenta, s ktorým môžeme dosiahnuť naše ciele a na ktorého sa môžeme spoľahnúť Pri delegovaní úloh a cieľov.

Čo ponúkame:
• dobrá atmosféra a komunikácia v rámci spoločnosti, ako aj priamo s veducim;
• zaujímavé a rôzne úlohy, ktoré vám poskytnú príležitosť rásť a rozvíjať sa, ako aj získať nové neštandardné skúsenosti;
• stabilný a slušný plat, ktorý bude pozostávať zo stávky a bonusov (diskutovaných na stretnutí);
• vhodný pracovný plán Po-Pia od 08.00 do 16.30;

Čo treba urobit’:
• manažér predaja musí komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi vo všetkých otázkach od datovania po predaj (konzultácie ,nesprávne výpočty, Kontrola dodávky, platby a recenzie);
• operátor call centra informovať a radiť klientom na skripte;
• užite si prácu: -)

Očakávame, že máte::
• skúsenosti s aktívnym predajom od 1 roka žiaduce, ale nie povinné;
• schopnosť správne identifikovať potrebu, prezentovať produkt, prekonať a vypracovať námietky zákazníkov;
• orientovaný na výsledky, túžba zarobiť viac;
• sebavedomé ovládanie kancelárskych programov vrátane Excelu, zručnosť práce so systémami 1C a CRM je vítaná;
• Vyžaduje sa znalosť českého jazyka. Nie je to nutné, ale ideálne, ak navyše ovládate ruský alebo ukrajinský jazyk.

Nemáte dostatok skúseností s "predajom"?

To nevadí!
Možno je to vaša šanca!
Pošlite svoj životopis s komentármi, prečo vám môžeme zveriť takú dôležitú úlohu pre nás v spoločnosti-a radi sa s Vami stretneme.
P. S. v komentároch tiež čakáme na informácie o požadovanej úrovni platby.

Viac o nás sa dozviete tu:

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
1C: Enterprise - Základy
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Medzinárodný holding s 20- ročnou históriou spúšťa na Slovensku novú výrobnú a nábytkársku spoločnosť, ktorej cieľom je výroba a predaj segmentového nábytku so zameraním na spojenie vysokej kvality s novými dizajnovými trendmi.

Našou stratégiou v krátkodobom horizonte je podmaniť si trhy Slovenska, Rakúska, Českej republiky, Nemecka a Poľska.